Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość   
Gość

Koleżanko Banan nie upadnie ...ja tam się nie obraziłam i zajrzę tam ,bo za spokojnie by tam mieli . :D A obrażalską nie jestem . Jak już to się dąsać za konkrety ,a nie bzdety .

Koleżanko Wozak ,to nie staż na tym forum mi wyrobił takie zdanie ,tylko życie .... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragles1    4

@banan575 wiem a i zresztą nie piję alkoholu

To nie dobrze. Jak człowiek nie pije to już kwestia miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

@banan575 dokładnie jak mój kolega @GoRAL1 napisał 4 .................... a i dobranoc moi mili

Edytowano przez wozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koleżanko Banan nie upadnie ...ja tam się nie obraziłam i zajrzę tam ,bo za spokojnie by tam mieli . :D A obrażalską nie jestem . Jak już to się dąsać za konkrety ,a nie bzdety .

 

Żeby było jasne, na nikogo się nie obraziłem, może i dobrze że tematy zostały rozdzielone, ale chyba nie tylko moje odczucie takie było że nie wszyscy dobrze nas tam tolerowali.

Teraz wszyscy powinni być zadowoleni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Apropos SYLWESTRA gdzie sie wybieracie??? Idziecie na jakis bal czy prywatke czy moze w domu u siebie???????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Pani spontan na mieście. Jadę w tereny mojego dzieciństwa, a może uda się spędzić sylwka spędzić w miłym towarzystwie zacnej warmianki :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

my w domu spędzimy sylwestra bo nowy rok przynosi nam problemy ,obawy i też nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a wiecie, ze zbytni nie pamiętam ostatniego sylwka?? chyba byłem w Olsztynie ze znajomymi i dziewczyną... ;)

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Apropos SYLWESTRA gdzie sie wybieracie??? Idziecie na jakis bal czy prywatke czy moze w domu u siebie???????

To pochwal się Bananku jaką przygotowałaś kreację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

narazie mam 3kreacje, w jakiej bede to nie wiem. Napewno bede w dwoch w wisniowej i .....................

 

ale pochwale sie gdzie bede, to bedzie 70km odemnie w MAGNACIE

 

http://www.hotelmagnat.com.pl/


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ma się rozumieć , że z noclegiem...?? ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
narazie mam 3kreacje, w jakiej bede to nie wiem. Napewno bede w dwoch w wisniowej i .....................

Rozumiem, ale chyba nie w dwóch na raz, bo się spocisz. :P Ale bieliznę też bym proponował na zmianę, bo to różnie bywa, może gumka strzelić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ma się rozumieć , że z noclegiem...?? ;)

 

 

Bez noclegu, bo to jest miejscowosc mojego meza to u tesciow bedziemy nocowac.

 

Ale co mi sie podoba to to ze moj ulubiony zespol bedzie gral.

 

 

@Mat zawsze ja i moj na bale lub wesela to bierzemy minimum 3kreacje bo to roznie bywa.

 

Zawsze mozna sie przebrac jak jest goraco albo sie cos wyleje itp.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie, i posikać się można ze śmiechu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

oj tam u teściów... zawsze było by ciekawiej w pokoju hotelowym... ;) a tak to z nasłuchem będzie... ;)

 

Ja też jak jedziemy na jakąś większą imprezę, zawsze zabieram ze sobą 2 koszule i 2 krawaty :) i zawsze się przebieram po pewnym czasie na imprezie


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

narazie mam 3kreacje, w jakiej bede to nie wiem. Napewno bede w dwoch w wisniowej i .....................

 

Kochana gdybym ja szła na bal na pewno pojawiłabym się w tej olśniewającej kreacji, w której zakochana jestem już blisko 5 lat. Niestety przez cały ten czas nie nadarzyła się okazja żeby ją kupić i ubrać. W tamtym roku sylwester w oborze w tym roku w domu :( Cóż chociaż sobie na nią popatrzę

 

post-58590-0-00441600-1385933341.jpgpost-58590-0-42065300-1385933351.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

FINN, teściowie jak się nasłuchają co młodzi tam robią, to teściu powie - no mama jedziem, jedziem tata.

Heidi, jakby Ci ktoś nadepnął na nią w tańcu, to tylko w majtkach byś została. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

przecież sylwester nie jest jutro , ze juz z góry zakładasz spędzić go w domu... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zobaczymy jak to bedzie, ostatni raz na balu sylwestrowym bylam w 2009r.

 

Tak to wiecznie w domu albo u rodzicow. A ja lubie tanczyc. :rolleyes:

 

 

Heidi taka kreacja to nie moj styl.

 

Ja lubie sukienki do kolan lub przed kolanko. cos w tym stylu

 

 

http://allegro.pl/ds-3006s-piekna-wieczorowa-sukienka-sukienki-36-i3733693300.html

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

bo ta suknia jest typowo na bal... a kreacje @banan, to typowe do pohasania... ;) zbytno nie krępujące ruchów ;) jeśli się myle, proszę o poprawienie... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7195

Oo się porobiło MAT focha strzelił :P Dobrze było poczytać co czasem piszą starsi mądrzejsi doświadczeni teraz tamten temat ucichnie i będą tylko same lamenty płacz i zgrzytanie zębów "nie ma dziewczyny na gospodarkę" :P Zaglądnijcie czasem w "stare dobre kąty" ja postaram się tutaj czasem wpadać ;) MAT temat jak najbardziej trafiony B)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj