Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PiotrBenet    0

Napisz jeszcze skąd piszesz. Opcji jest dużo - macie zgraną ekipę?

Byłem na kilku wieczorach kawalerskich i zanim zacznie się pić idzie się na jakieś quady, paintball, gokarty etc. Zależy co tam sobie lubicie. Ważne aby fajnie spędzić czas.

Zajrzyj na link - wybierz lokalizację i później pakiet. My właśnie byliśmy na quadach, później kręgle, kilka piweczek i na baletu.  (takie pakiety można dowolnie mieszać). Dostajecie opiekunkę, nami zajmowała się taka Ania, świetna babka. Wszystko nam zorganizowała na tip-top i pożartować można było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69
Napisano (edytowany)

Perfum o zapachu obory:D
A tak na poważnie ja od jakiegoś czasu używam Givenchy Blue Label i Hugo Boss In Motion. Nie są to co prawda nowości, ale sprawdzone wg mnie zapachy i godne polecenia.

Pozdrawiam.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet    0

Mam pytanie z trochę innej beczki. Głównie do Panów ale i do Pań. Jakich perfum używacie na co dzień? Szukam jakiegoś nowego zapachu który będzie się długo utrzymywał i przede wszystkim będzie przyjemny w zapachu. Do tej pory używałem wody toaletowej Adidas, ale ostatnio mocno się popsuli. Bardziej pachnie to alkoholem niż prawdziwymi perfumami jak kiedyś.

 

Ja aktualnie Love & Desire. Są to perfumy z feromonami. Nie wiem czy dostaniesz w stacjonarnych drogeriach ale ja zamawiałem przez internet. Super sprawa, jeszcze za żadne perfumy nie dostałem tylu komplementów tak więc coś w tym musi być.

Zapach sie mocno trzyma . Powiedziałbym,że naprawdę dobrze jak na takie perfumy ze średniej półki. O wiele lepiej niż najdroższe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet    0

Zastanawiałem się swego czasu nad kupnem właśnie takich perfum z feromonami ale jak  do tej pory to nie było żadnej okazji. Myślisz,że rzeczywiście maja takie działanie? Czy nie jest to aby jedynie efekt placebo? W sensie,że jak masz je na sobie sam automatycznie czujesz się lepiej i ta pewność siebie działa na inne kobiety ? 

Wiadomo,ze coś w tym jest. Ta świadomość,że masz na sobie ładny zapach sprawia,że masz wiekszą pewność siebie tak jak piszesz a to podoba sie kobietom. Sam jednak jestem zdania,że coś w tych feromonach musi być bo jeszcze nie zebrałem tylu komplementów za żadne inne perfumy.

No i  jeszcze swego czasu porównałem je sobie z jakimis zamawianymi feromonami no name z sieci ( na allegro od jakiegoś nieznanego sprzedawcy) to jednak Love & Desire działały o wiele lepiej. 

Tak wiec jak widzisz są feromony i feromony. Warto jest kupić te porządne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

wezcie odpowiednich swiadkow i nie powinno by zadnych problemow,trwaly rozpad zwiazku, nie mieszkacie ze soba macie innych partnerow itp i nie powinno byc problemow,pare miesiecy i po sprawie, tylko jak macie dzieci to ich zal bo to one traca na tym najbardziej...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

nie ktorzy pisza zakladaja nowe strony..ja dam spokoj...moze Wesoły Romek sie odezwie..ktos załorzył temat;;nagły spadek miesnosci...a ja mam nagły spadek wydajnosci...co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelRuti    6

To  jest  cyganska  choroba 

pic sie  chce

bzykac  sie  chce 

a  robić  sie  nie  chce    :D


 

 

 

   Reka fachowca więcej znaczy niż dobre narzędzie w  reku partaczy     ;) 

     

                                               

Husqvarna 395XP

                                        
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Witam wszystkich- dawno mnie nie było co słychać? Jak tam po sylwestrowym szaleństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Zegarek? Słabo! Może jakiś romantyczny wyjazd w urocze miejsce, kolacja i .....Wtedy by nie było kryzysu.Pamiętaj" życie to tylko chwile " a nie rzeczy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

U nas po staremu ,jak to na Forum spory ,zgrzyty ,ale całokształt wesolo,lepiej napisz co sie z Toba działo ,że nie zaglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie sprawa jest taka ,że aktualnie szukam żony wymagań dużych nie mam. Chciał bym jedynie żeby umiała coś takiego

Gdzie takiej szukać? Na wsi czy w mieście? A może zgłosić się do rolnika szuka żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

a co zgubiles szybki rower i nic nie mozesz teraz upolowac ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Jakoś tak miałam od maja szalony sezon...Ale żyje i mam się dobrze. Interes się kręci:-) nie zapomniała o forum- tylko czasami lubę sobie zniknąć w Bieszczady pojechać, pomyśleć...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

To podobno tak jest z kobietami- ale w tym przysłowiu chodziło o diamenty a nie zegarki....Ja kiedyś dostałam zegarek na gwiazdkę od chłopaka...nie pamiętam co się z nim stało i z zegarkiem i chłopakiem...Còż jak już tak się uparłeś to dorzuć jeszcze chociaż jakieś świeczuszki, płatki ròż...Ale dałeś mi do myślenia w kwestii mojej "męskiej logiki..." chyba czas zmienić towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelRuti    6

Zdrowie  pięknych pań      ;)


 

 

 

   Reka fachowca więcej znaczy niż dobre narzędzie w  reku partaczy     ;) 

     

                                               

Husqvarna 395XP

                                        
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

No to zdrowie pięknych pań- może jeszcze przyjdą..:-)
I zdrowie mężczyzn ze stojącymi....przed nimi kieliszkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelRuti    6

Grunt  to  poczucie  humoru    :rolleyes:


 

 

 

   Reka fachowca więcej znaczy niż dobre narzędzie w  reku partaczy     ;) 

     

                                               

Husqvarna 395XP

                                        
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatex11    0

Witam, jestem tu nowa, widzę że pijecie zdrowie pięknych Pań, więc zdrowie...pięknych Panów również, co do zegarka to bardziej mi się podoba na klamerce stalowej, chociaż romantyczny wyjazd, kolacja bardziej do mnie przemawia ale w końcu można połączyć jedno z drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Za brzydkie panie oraz brzydkich panów to już nikt nie wypije? :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Wiesz jak to jest- nie ma brzydkich...tylko czasem wina brak;-) więc jak najbardziej!nawet wskazane! A teraz pytanie z innej beczki czy ktoś ogląda w okowach mrozu? Mi najbardziej podoba się Sue a wy co myślicie, zobaczcie jakie oni mają wsparcie od państwa, wszyscy skutery,piły , narzędzia.Fajne życie chociaż trochę zimno:-)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Ja oglądam:) Mi najbardziej podoba się Chip i Agnes. A dokładnie to jak wychowują dzieci kultywując tradycję przodków. Spoko też jest Erik.

P.S.
Ja lubię oglądać tego typu programy. Śledzę też losy bohaterów m.in. z Ludzi gór i Klanu z Alaski.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ludzi gòr w tamtym roku na święta oglądała cały maraton czyli poświęciłam na to cały dzień.hardkor i mistrzostwo świata...A wracając do "w okowach mrozu" to Andy i Kate uwili sobie niezłą Castorame (szklarnie -a ta chata jak belweder)tylko to już chyba z nudòw . Nie pamiętam imienia tego młodego co te zwierzęta oprawia niczym seryjny morderca;-) ale tak musi być ci ludzie mają inną mentalność i podejście do zwierząt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Ludzie gor spoko ale ten caly klan z alaski to sciema i ustawiony program wedlug mnie :D Zabija mnie u nich ten Macgyver, koles w zyciu nie widzial Tv na oczy, a robi w dziczy generator z rowera pod Telewizor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

klan oglądałam może dwa razy. Raz jak im się łajba utopiła i raz jak już skończyli "dom" Ale można się pośmiać bo to już jest naciągarstwo pod publikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj