Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jurmiczek    11

Wszystko idzie po myśli amerykańsko-niemieckiej.Już w latach 80-tych mówiło sie głośno ze Polaków ma być 15 000 000.Polityka prowadzona przez kolejne rządy RP po 89r jest polityką antypolską na wyniszczenie kraju.Media antypolskie skłucają społeczeństwo by Naród nie miał siły powstania.Polska już nigdy nie będzie wolnym krajem a ludzi w niej mieszkających czeka ubóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    513

To dla nas wszystkich nauczka na przyszłość abyśmy wiedzieli na kogo głosować i chociaż myślę że nie ma w polsce opcji politycznej której można w zaufać to wybierając mniejsze zło pamiętajmy że my rolnicy mamy swoją partię albo nawet sld byłoby lepsze od pisiorów


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Wymachiwanie szbelką jak to robi guru JAROSŁAW nic dobrego nie przynosi , a złego bardzo dużo .

Polski nie stać na to, żeby nie utrzymywać stosunków handlowych z Rosją , oni bez nas świetnie dadzą sobie rady , my bez nich jak widać nie za bardzo


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejej    2

witam przyłączam sie do tematu ponieważ nie wiem jak dodać nowy temat ile kg mocznika się sieje pod kukurydze proszę o odpowiedź i czy odrazu przed siewem czy jakiś czas przed zasiewem bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no bo jak to sie mowi kto ma jakies bogactwa to on sznurkami steruje.

 

 

A przed wyborami zawsze partia ma haslo WYBIERZCIE NAS BEDZIE NAM LEPIEJ

 

tylko taki kowalski wybierajac ich nie wie ze to im bedzie lepiej


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

witam przyłączam sie do tematu ponieważ nie wiem jak dodać nowy temat ile kg mocznika się sieje pod kukurydze proszę o odpowiedź i czy odrazu przed siewem czy jakiś czas przed zasiewem bardzo prosze o odp

Kolego kliknij na podany link i tam jest trochę o nawożeniu kukurydzy

 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/7280-nawozenie-kukurydzy/page__view__findpost__p__1324797__hl__%2Bnawo%C5%BCenie+%2Bkukurydzy


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dla nas wszystkich nauczka na przyszłość abyśmy wiedzieli na kogo głosować i chociaż myślę że nie ma w polsce opcji politycznej której można w zaufać to wybierając mniejsze zło pamiętajmy że my rolnicy mamy swoją partię albo nawet sld byłoby lepsze od pisiorów

 

czytam czytam i nie wierze rolnicy maja swoja partie hehe dobre

 

czasami warto poczytać posłuchać czegoś innego niż wyborcza, tvn i rmf-fm

 

ludzie zacznijcie myśleć bo jeszce troche i na prawde bedziemy sie przymusowo uczyli rosyjskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    48

No tak unia zła Niemcy i Rosja to wrogowie, my zęby w ścianę a oni po trupach po władzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krótki post nie wystarczy :( uwierz mi

"jak żeś taki mądry" - i tak sie własnie zaczynają podziały na tych normalnych czytaj MY oraz tych popi---nych

 

co do tlumaczenia i wyjasniania najprosciej jest posłuchac "max-kolonki" - to jest opcja dla tych których nudza kilku godzinne wykłady 60-70 letnich profesorów zmieszanych z blotem w opinni publicznej gdzie lepiej posłuchac biedronia lub popaczyć na grodzkiego

 

No tak unia zła Niemcy i Rosja to wrogowie, my zęby w ścianę a oni po trupach po władzę

 

 

i tu wlasnie zaczyna sie myslenie którego w tym poscie brakuje

 

gdyby putin i angela byli by twoimi przyjaciółmi na dobre i złe nie ciagneli by nitki gazowej po dnie bałtyku omijając POLSKIE terytorium -ha tego w tvn nie powiedzieli wiec sie nie wie

Edytowano przez PROXIMAMICHAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedna nitka gazociągu idzie koło mnie ,a co się z ludziskami naużerali to inna bajka . W mojej gminie kilka lat gazociąg nie był zasypany ziemią ,bo się prawowali .... Także może przez to Morze Bałtyckie ? ;) Nie było problemu z zasypanie rury :rolleyes: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Teraz chcą↕ budować linie wysokiego napięcia i są problemy z mieszkańcami ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

krótki post nie wystarczy :( uwierz mi

"jak żeś taki mądry" - i tak sie własnie zaczynają podziały na tych normalnych czytaj MY oraz tych popi---nych

 

co do tlumaczenia i wyjasniania najprosciej jest posłuchac "max-kolonki" - to jest opcja dla tych których nudza kilku godzinne wykłady 60-70 letnich profesorów zmieszanych z blotem w opinni publicznej gdzie lepiej posłuchac biedronia lub popaczyć na grodzkiego

 

 

 

 

i tu wlasnie zaczyna sie myslenie którego w tym poscie brakuje

 

gdyby putin i angela byli by twoimi przyjaciółmi na dobre i złe nie ciagneli by nitki gazowej po dnie bałtyku omijając POLSKIE terytorium -ha tego w tvn nie powiedzieli wiec sie nie wie

W polityce nie ma czegoś takiego jak przyjaźń , a nas po prostu nie stać, na nie utrzymywanie stosunków handlowych z Rosją .

Polska to mały kraj , musimy gdzieś kupić ropę , gaz itp , sprzedawać gdzieś swoje produkty też musimy , a takie wymachiwanie szabelką przez wiadomo kogo , wiadomo też do czego prowadzi


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    513

Może nie dla wszystkich to oczywiste ale mówiąc partia rolników mówiłem wyraźnie mniejsze zło i myślałem o PLS

Może kolega @proximamial wie na przykład jak posłowie głosowali nad ubojem rytualnym i co z tego wynikło ;[


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

psl - jest tak stały w swoich poglądach jak 14 letnia panna na wyprzedaży w tesco. psl zachowuje sie jak gnida dworska, zrobi wszystko aby tylko ciagle byc przy "korycie" nie wazne czy 1 skrzypce gra post komunistyczna lewica, dawaj psl z nimi ordery na piersi i te sprawy, przy kolejnych wyborach gdzie wygrywa liberalna prawica to psl tez z nimi gender łunia i tak dalej , powinni nakrecic film sajensfikszyn gdzie ufoludki z marsa zasiadaja w naszym sejmie na wiejskiej załoze sie ze psl tez z nimi wejdzie w koalicje

marecki2922- i nadal twierdzisz ze to jest partia rolników ??? moim zdaniem to jest partia rolników ale tylko tych z psl co siedza w sejmie i ich rodziny a nie całego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Wszystkie sa dobre ale przed wyboromi.

 

No to u mnie za 2tyg sprawa sadowa


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Bananku a co przeskrobałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    513

Chyba wiosenna pogoda wygoniła wszystkich z przed kompa :P


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Bananku a co przeskrobałaś?

 

Maz ma postawione 7zarzutow, jak to sie skonczy nie wiem.

 

Moj maz cos na necie opublikowal i przez to sprawa sadowa


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ile mu grozi??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sąd sądem a sprawiedliwość musi byś po naszej stronie :D

To zależy czy masz dużo pieniędzy czy ewentualnie granat ... ;)

Sami swoi i nie ma mocnych ... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj