Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

Bo mąż aletes ma odpowiednią rurkę miedzy nogami a wesołyromek musi po złomowiskach szukać :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Więc u nas się zaczęły ferie w piątek- więc wywiozłam dzieciaki do babci i zrobiłam mężowi niespodziankę---jak to ja- przez żołądek do serca :wub: kolacja ,świeczuszki itd...Ja nie lubię wychodzić "gdzieś"(może przez to,że imprez i zabaw mam dość w pracy) dla mnie coś wyjątkowego to po prostu ON i JA... spokój i cisza...ogień i woda...

 

 

A Ja zapytam Czym przez zoladek do serca trafilas???? Co romantycznego na kolacje zrobilas????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Bo mąż aletes ma odpowiednią rurkę miedzy nogami a wesołyromek musi po złomowiskach szukać :D

 

Oj Jędrzejku, widzę ,że nadal masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Rurki to ja szukać nie muszę bo mamy już w remizie, i to nawet posrebrzaną nówkę sztukę bo to unia ją zasponsorowała. Ja tylko sugeruje co by sobie koleżanka taką zamontowała niskim kosztem w celu urozmaicenia pożycia małżeńskiego ;)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Tak tylko zależy czy to piętro czy parter ,no i wiek trzeba też wziąć pod uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Zrobiłam lasagne zapiekane w sosie mięsnym, a na deser kupiłam truskawki w opakowaniu w kształcie serca i bitą śmietane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hehe truskawik i bita smietana.. :D

 

Moj jak mnie poznal to polubial i sam kupowal truskawki i bita smietane. :lol: i sam je jadl :ph34r:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Tak wiem bananku--- może to i staroświeckie ale jakie uniwersalne... :ph34r:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aletes a Ty co w producentkę warzyw chcesz się bawić?? Ja jakoś nie lubię truskawek które idzie teraz kupić. Wolę takie prosto z krzaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Michal a po co ta bita smietana???? po to zeby truskawki przykleic zeby byly jak na krzaczku :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kochani a dzis kolejne pyt tylko szkoda ze tak malo osob sie udziela.

 

 

Jak to jest u Was z finansami??? Kto jest glowa od wydatkow, kto pilnuje oszczednosci???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

MichałU...Interesuje mnie wiele rzeczy,ale co ja kobitka mogę...Jest ziemia i było by fanie---ale nie zaraz produkcja...Nie mamy na to czasu, a jak sam wiesz, że warzywa wymagają całkowitego poświęcenia---- może kiedyś..

A co do finansów to oczywiście ja wszystkiego doglądam, robię opłaty, zakupy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Kochani a dzis kolejne pyt tylko szkoda ze tak malo osob sie udziela.

 

 

Jak to jest u Was z finansami??? Kto jest glowa od wydatkow, kto pilnuje oszczednosci???

@banan575 może się mylę ale wydaje mi się że podobne pytanie już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

oki moze juz i bylo. No ale wiecej juz niepytam


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

moja stara nie ma nic do powiedzenia[znaczy gadac to ona sobie moze] w kwestiach finansowych, czasami ja podpuszczam zeby zaczela rzadzic ale wtedy ona szybko sie wycofuje z wszelkich marzen o tym zeby byc szyja ktora kreci glowa B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

W związku trzeba być szyją i głową jednocześnie,choć u mnie żona pilnuje rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ja nie narzekam.To zależy od kobiety.Jak ma poukładane w głowie to może mieć miliony na koncie i wszystko będzie funkcjonować jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Co ja sobie narobiłem, założyłem na takim kobiecym forum temat z zapytaniem czy wolą facetów z owłosioną klatą czy gładką, większośc napisała ,że z gładką no to uskuteczniłem depilacje bo do tej pory miałem taki dywan. Powiem tak to nie był dobry pomysł.... :wacko: Nie mogę przestać się drapać :ph34r:

A wasi mężczyżni jakie mają klaty? drogie agrofotowiczki?

B)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

wesoly romek a kobiete jaka lubisz z gołym wzgórkiem czy z zarosnietym?? kobiety wola klaty owłosione..kazda mi to mówiła ktora ze mną była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj