Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

traktor11    131

A ma jako taki porządek w warsztacie? Bo mojemu nawet sprzątaczka na etacie by nie pomogła :o Choć Ci powiem ze w tym bałaganie jest w stanie wszystko znaleźć :blink: Kiedyś o tym myślałam też ale te kuwetki są strasznie malutkie. A ile zamierzasz przeznaczyć na prezent?

Iwona bo to się nazywa bałagan uporządkowany :D maja jak mi posprzątała to dwa miesiące nic nie mogłem znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Witam :D

Banan zmieniłaś się :D Jak tam romanse na af??

 

Andrzej ale miedzy wami kiedyś iskrzyło (były wyładowania jak w czasie burzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co do prezentu to pomysł ciekawy tylko czy mąż będzie chciał z twego korzystać?? Na stół wygodniej rzucić klucze nie każdego wieszać :D Sam mam wieszak na cześć kluczy to wiem :D Pomysł z pojemnikami jest fajny. Mam te kuwety a Allegro w ilości około 100 sztuk rożnej wielkości. Początkowo miałem rożne pojemniczki ale mi to nie pasowało. Tu za siewnikiem je trochę widać. http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/363769-agretgat-uprawowo-siewny/

Jeśli chcesz mu to zrobić to najpierw pogadaj z nim o tym i niech on ci powie jak chce mieć rozmieszczone rożne rzeczy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ja tam się nie wtrącam-

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To u mnie w domu moj juz z jednej szafy zrobil sobie magaznyn na narzedzia. ;[

 

@aletes no to Ty jestes krolowa w kuchni :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No mi sie jeszcze nie natrafilo zebym jakies pieniadze wyprala.

 

Zawsze szukam po kieszeniach czy nie ma jakich lewych pieniedzy :D no i jeszcze nigdy nie znalazlam no chyba z 5zl


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Można mozna często w sezonie zdarza się uprać kilka stów z usług...

Potwierdzam....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Zgadza sie @Goralu, zony szukaja po kieszeniach zeby miec na swoje wydatki. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja preferuję pieniądz elektroniczny . Jeszcze mi się nie zdarzyło wyprać pieniądze ,ale nakrętkę ze śruby 12 już tak . Myślałam że mi pralkę rozwali . :o

Od tamtej pory wkręty ,gwoździe ,kapselki od piwa wyłapuję jak magnes neodymowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona2lena    19

Nieraz w żniwa jak mój chciał naładować telefon to musiał chwilę spędzić żeby rzepak wydłubać z gniazda telefonu. Jak by nieczyścić waszych kieszeń to w pralce moża by kosić i złom zbierać. A parę zł jak się znajdzie to za fatygę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja preferuję pieniądz elektroniczny . Jeszcze mi się nie zdarzyło wyprać pieniądze ,ale nakrętkę ze śruby 12 już tak . Myślałam że mi pralkę rozwali . :o

Od tamtej pory wkręty ,gwoździe ,kapselki od piwa wyłapuję jak magnes neodymowy :D

Taa to jeszcze mam kupić terminal do przyjmowania kart??? :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Widzę że żarty się ciebie dziś trzymają :D

Meg za usługi płacisz przelewem czy gotówka??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za pewne usługi płacę gotówką (nie ma tych usług dużo ) ,ale nigdy usługodawcy na polu ,tylko po skończonej pracy zawożę mu pieniądze do domu . Jakby chciał przelewem ,to nie byłoby najmniejszego problemu . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja preferuje płatność odrazu po skończonej pracy na polu. :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Przypomniała mi się historia sprzed kilku lat, ojciec kosił u faceta z wioski zboże, dużo tego nie było 400 zł. Ten zwlekał, ojciec się nie upominał, aż w koncu się spotkali przypadkiem i mówi że tam jeszcze za kombajn się nie rozliczył, a facet na to "to ty juz tak ostatkiem pędzisz, na chleb nie masz że się upominasz?" i do dzisiaj nie zapłacił ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

U mnie gość sobie przypomniał że nie zapłacił za poprzednie żniwa jak przyszedł zamówić kombajn na następne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

To dobrze ze przyszedl bo u mnie w okolicy jest jeden taki co na żniwa bierze kogoś innego a płaci na " św Nigdy"


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona2lena    19

Każdy w domu ma jakąś/jakiegoś rosnącego następcę. Zastanawia mnie czy wprowadziliście im jakieś obowiązki? Jeśli tak to w jakim wieku były wasze pociechy i co to za obowiązki oraz jaką dajecie motywację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Przypomniały mi sie po twoim pytaniu zdjęcia jakie kiedyś zrobiłam mojemu obecnie 5cio letniemu synowi

 

. Miał jakieś 19 miesięcy i nagle zaczął mi pomagać w oborze.... :wub:

post-64795-0-34011700-1391092399.jpg

Edytowano przez nikolajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj