Polecane posty

Krassus    97

Bardzo zacne hasła ale poczytajcie najpierw jak funkcjonuje UE do której należymy i z której tak chętnie pobieracie dopłaty a później oskarżajcie rząd za niekompetencje.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534

Krassus nie muszę czytać, na studiach dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy, o których przeciętny Kowalski nie ma pojęcia i to nie tylko związane z UE...

My pobieramy dopłaty od niej a ona teraz wszystko nam to zabiera i to z hakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To jak się dowiedziałeś, jest coś takiego jak unia celna i rynek wewnętrzny. Życzę powodzenia w prowadzaniu ograniczeń.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Wystarczy poczytać fora , tez czytałem jak ukraińcy nie lubią o przeszkadzają w gospodarzeniu.moze to byc wyolbrxymione z chęcią posledze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam, jeśli Ukraina wejdzie do Unii to nasze rolnictwo wówczas dojdzie do bankructwa,już jest nie ciekawie przy obecnych rządach w naszym kraju, mamy import z Ukrainy do nas , my w zamian embargo, ponadto Ukraina jest w stanie wyżywić całą Europę bez mała, przy mądrej gospodarce rolnej i dobrej koniunkturze :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534

Wszystko da się zrobić zgodnie z prawem, wystarczy chcieć, ale tak czy siak, import z Ukrainy dla nas na dobre nie wychodzi, nie wiem skąd jesteś ale u nas na wschodzie wszystko tanie (zboża ) bo ciągną z Ukrainy dużo, dzwoniłem do pewnej mieszalni pasz, czy skupują pszenżyto, skupują ale tanio, pytam się czego tak tanio? a oni, że biorą z Ukrainy po taniości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

co tu dużo gadać- polski rząd powinien zabronić importu zbóż i rzepaku do Polski, jedynie w przypadku gdy w kraju jest swojego zboża mało to wtedy mógłby odblokować import.

Taki to ku..a rząd, nic nie martwi się polskimi rolnikami

Polski rząd raczej nic nie może, o imporcie lub jego zatrzymaniu decyduje UE, my jako Polska możemy go ograniczyć za pomocą sanpidu, inspekcji weterynaryjnej, inspekcja jakości art. rol. spoż. lub inspekcji ochrony roślin - czyli służby min. graniczne - ale i one nic nie zrobią jak towar jest dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nie Ukraina wyżywi europe tylko ziemia ukraińska a czyja ona jest czy będzie własnościa to już inna sprawa ale za to kluczowa. Rolnictwo przestało być zaściankiem a stało sie dobrym biznesem a my w nim jesteśmy płotkami i jest tylko kwestia czasu kiedy zostaniemy zjedzeni.

Na Ukrainie gospodarstwa rodzinne nie maja znaczenia tam funkcjonują giganci i to oni sterują rynkiem. Na GPW notowana jest Ukraińska spółka Kernel http://www.kernel.ua/pl/ która ma ok 300 tyś. ha. ziemi. Inni giganci jesli jeszcze ich tam nie ma to chca być. W Rumunii rządzi Monsanto. U nas sa też giganci typu Glencore. Chociaż bardziej zajmuja sie handlem i przetwarzaniem tego co my wyprodukujemy ale to oni trzymaja łape na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Jasne, chcecie wprowadzać blokady, embarga, ograniczenia. Co by było gdyby wszyscy mieli tą możliwość? Ile naszych produktów jest eksportowanych? Rosja to tylko 8%! Bo chyba nikt nie myśli wg. zasady - my możemy, ale inni nie. Oczywiście Ukraina ma bardzo dobre ziemie i są tam firmy z nowoczesnym sprzętem (Holendrzy, Niemcy, Anglicy), ale przypomnijcie sobie, czego się bali Niemcy, kiedy Polska wchodziła do Unii. Nie ma państwa, które pozwoli sobie na zniszczenie swojego rolnictwa, choćby ze względów strategicznych. Stąd np. dopłaty. Pamiętacie czasy, kiedy owies był po 200 zł? Szwedzi brali go statkami, do elektrowni jako biomasę. Przetrwaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Skoro wy chcecie blokady na import żywności, to ja chce blokadę na import maszyn rolniczych. Zobaczmy kto dłużej wytrzyma.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Takie pierdoły to możesz wypisywać na stronach dla przedszkolaków. Nikt we współczesnym czasie nie zalazł za pazury żydom jak Putin i dlatego media w Polsce wylewają na niego kubła pomyj. 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Co do Twojej tezy to nie znalazłem, żadnych źródeł mówiących o żydowskich korzeniach Putina. Wytykano mu, że należy do masonerii, ale nie należy. Popatrz na to co zrobił gdy pierwszy raz został prezydentem. Jakoś pejsaci sami masowo opuszczali Rosję. Zostali tylko ci co są szarakami lub oligarchami, ale nie takimi co garną do siebie bez umiaru. Np Fiodorkowski (żyd) czy jak mu tam, w Rosji nie ma co się pokazywać bo chciał za dużo.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Z drugiego linku wieje propagandą. Ten pierwszy, cóż ciekawa strona. Poczytam co na niej piszą i skonfrontuję to z innymi narodowymi stronami. Wtedy wyciągne jakieś wnioski i odp Ci co myślę na ten temat i co ja znalazłem. Co do abramowicza to czytałem, że on nie ma co się pokazywać w Rosji bo narobił jakiś wałków w gazpromie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Te nowinki o Putinie pochodzą ze strony Stopsyjonizmowi i nie jest to strona której można zaufać,na Wolnej Polsce często czytam różne artykuły dość ciekawe a Onet można całkiem spuścić do kibla.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

po co ruskim w Donbasie obwoźne krematoria? na swoich żołnierzy, czy ukraińskich i cywili?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ciekawy jestem jak ci którzy to tutaj uważają Putina za przyjaciela będą ćwierkać jak wiedzie do nas . Wszyscy się przyglądają biernie co ten stalinowski bandyta wyprawia ale dla nie go Polak to to samo co Gruzin czy Ukrainiec. Europa nawet nie kiwnie palcem , ciekawe ile dni będziemy zdolni się bronić i kto pierwszy się ewakuuje ze strachu ? Korwin już się ewakuował  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Łykaj pelikanie propagandę, łykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Za młody jesteś żeby kogokolwiek pouczać , nawet karabina w ręku nigdy nie miałeś . Pierwszy stchórzysz bo nawet nie wiesz jak broń się obsługuje .

Porozmawiaj ze starszymi to ci wytłumaczą co to ruski i jaki to wyzwoliciel .To nie ludzie to zwierzęta , bo jak nazwać  katów własnego narodu ?   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Równie dobrze możesz być gimbusem bo przez internet nie zweryfikujemy wieku zadnego z nas

Rozmawiałem wiele razy ze starszymi i mają zupełnie inne zdanie niż TY. To było 70 lat temu, teraz są inne czasy inne pokolenie, jak można porównywając ludzi z tak odległych lat.

Kto zaczął majdan, ruscy? Wymienili jednego złodzieja na drugiego, dołożyli banderowców i co z tego wyszło. Gdyby Ameryka się nie wpierdalała tam gdzie nie trzeba to by o wiele spokojniej było.

 

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Moje zdanie jest takie samo cała ta sraczka z tym że nas Rosja najedzie to wredna propaganda Popatrzcie na mapę baz NATO i będziecie mieli jasność kto kogo chce najechać.My na tym zamieszaniu tracimy a środowisko pisiackie i nasz rząd okupacyjny dolewają oliwy do ognia. 

russia-wants-war.jpg?w=500&h=354

Edytowano przez miszka16

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 Co tu chcesz weryfikować młodzieńcze ? Jak miałem tyle lat co ty to właśnie kończyłem 2 - letnią służbę wojskową  . Powiedz kto obroni ten kraj ? TY , czym ?

Mówisz było 70 lat temu i inni ludzie teraz i inne czasy ale banderowców to nie obejmuje co ? Znam historię i wiem że są sprawy nie do zatarcia ale czy  nienawiść coś da ?    

 

Pewnie że jest wiele niepotrzebnej propagandy , ale czy można milczeć i patrzeć na bandytyzm i stalinizm ?

 

Z dwojga złego ja wole  żeby Polska należała do UE niż była ruską republiką .

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez freetaxi
      Pojawiło się rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach OSN” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
       
      Link do rozporządzenia można pobrać tutaj. Zapraszamy do dyskusji.
    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj