Polecane posty

robo1980    58

polscy politycy tak wojowali o ukrainę a oni nam podziękowali tym ,że podnieśli nam cło na wieprzowinę.tylko nam z całej uni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

a do tego jeszcze takie kwiatki dochodzą.http://polish.ruvr.ru/news/2014_07_10/Ukraina-zamierza-nakarmic-caly-swiat-3256/

 

Dzisiaj mija 71 rocznica bestialstwa jakiego dopuścili się ukraińcy-Rzezi Wołyńskiej.

 

P.S. Gdzie wyparowało tyle stron postów? Dlaczego żaden mod nie przyzna się, że robi takie rzeczy? Moderatorze, jak robisz takie coś to chociaż się podpisz i podaj przyczynę! Przez takie brakowanie tematu mase wypowiedzi traci sens!

Właśnie,właśnie.A moje poprzednie wpisy gdzie są? Z jakiej przyczyny usunięte, przez kogo i czemu mnie o tym nie powiadomiono?Co do Ukrainy to jeszcze zapłaczecie gorzkimi łzami banderowcom podobno już się marzy Przemyśl i Rzeszowszczyzna.Prawda oliwa.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dziwne. Stalin z Hitlerem w sumie wymordowali wielokrotne więcej Polaków w równie bestialski sposób a mimo to Rosjanom chcecie lizać tyłki żeby brali od nas mięso i mleko a Niemcy stawiacie za wzór gospodarki i być może wasi rodzice albo żony podcierają tyłki byłym żołnierzom Hitlera za kilka Euro, ciesząc się jakie pieniądze zarabiają. Nie bądźcię hipokrytami i jak potępiacie Ukraińców, tak samo róbcie z Niemcami i Rosjanami. Czy łatwiej jest sie wyżywać i nienawidzić mało znaczącą grupę społeczną?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Stalin nie był Rosjaninem tak jak większość naszego rządu nie jest rodowitymi Polakami.Pierwsza lepsza zadyma wojenna i będą w Rumuni tak jak ci z 1939r


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

nie był Rosjaninem, ale jego prawdziwy ojciec był polskim zesłańcem, a gruzin go usynowił jak ożenił się z jego matką

 

co do Ukrainy to lepiej z nimi zgubić jak znaleźć

 

a stare kraje uni dymają nas z kazdej strony i naszymi rekami robia brudną robotę - a sami już od dawna obrabiają ukraińską ziemię

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Zaczyna się to o czym już wcześniej pisałem tylko nie przypuszczałem że będzie to tak szybko. Chociaż myślę że do takiej decyzji Ukrainy przyczyniają się nasi kochani ziomale z UE czyli Niemcy i Francuzi . Już sami dogadują sie z Ukraińcami i Ruskimi z pominięciem Polski.

Jak to mówią "zobacz kto na tym najwięcej skorzysta a będziesz wiedział kto maczał w tym palce"

To zachodnie firmy wykupują tanie Ukraińskie zborze a w zamian wpychają im swoje nadwyżki mięsa. Wiedzą ze u nas są góry mięsa i na równych zasadach Ukraińcy brali by od nas więc trzeba było coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Dziwne. Stalin z Hitlerem w sumie wymordowali wielokrotne więcej Polaków w równie bestialski sposób a mimo to Rosjanom chcecie lizać tyłki żeby brali od nas mięso i mleko a Niemcy stawiacie za wzór gospodarki i być może wasi rodzice albo żony podcierają tyłki byłym żołnierzom Hitlera za kilka Euro, ciesząc się jakie pieniądze zarabiają. Nie bądźcię hipokrytami i jak potępiacie Ukraińców, tak samo róbcie z Niemcami i Rosjanami. Czy łatwiej jest sie wyżywać i nienawidzić mało znaczącą grupę społeczną?

Krassus poczytaj sobie o faktach a wtedy zobaczysz różnice w tym mordowaniu.

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/rubiez/niedziela/niedziela.html

Edytowano przez miszka16

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Masz rację, co to jest 2,5 mln ofiar nazistów i komunistów w porównaniu do ok 100 tys ofiar banderowców. Niemieccy żołnierze zabijali w sposób humanitarny a ludzie do obozów na kolonie jeździli.

 

Nie zapominajcie, że otwarcie granic Ukrainie przyniesie niskie ceny całej Europie, nie tylko nam. To będzie efekt domina.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Ale Niemiec czy Sowiet to nie był mieszkaniec z sąsiedniej wsi.Ja nie próbuje usprawiedliwiać tych czy owych.Stwierdzam tylko że na Wołyniu mordowano Polaków w sposób szczególnie okrutny.I nie 100 tysięcy a 500 tysięcy.Widać że nawet nie otwierałeś linku który podałem a teraz próbujesz mnie powalić na argumenty.A może poczytaj to http://www.piastowskakorona.pl/news.php?readmore=602 to może dotrze do ciebie, poczuj jakąś empatie do bohaterów tamtych dni i wydarzeń,


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

No patrz, z niektórzy historycy twierdzą, że było ok. 50 tys ofiar, większość z nich twierdzi, że było między 100 a 200 tys. więc skąd te 500 tys? Nie usprawiedliwiasz ale jestes negatywnie nastawiony tylko do ukraińców i im będziesz po wieki to wypominał i rocznicę tej masakry upamiętniał a reszta już mało Cię obchodzi.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Aro, obrabiali. Najwięcej było tam Holendrów, poza Niemcami i Anglikami, niektórzy zdążyli wywieść część sprzętu, pozostały wywiozły "zielone ludziki". Zgadnij gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

No patrz, z niektórzy historycy twierdzą, że było ok. 50 tys ofiar, większość z nich twierdzi, że było między 100 a 200 tys. więc skąd te 500 tys? Nie usprawiedliwiasz ale jestes negatywnie nastawiony tylko do ukraińców i im będziesz po wieki to wypominał i rocznicę tej masakry upamiętniał a reszta już mało Cię obchodzi.

Tak będę to wypominał bo w Polsce media przemilczały wczoraj tą rocznicę, tylko media tzw."toruńskie" coś podały i to niezbyt wiele.Tym rocznym, dwuletnim Polskim dzieciom które trzymane za nóżki były roztrzaskiwane o ścianę i tym Polskim kobietom w ciąży którym wypruwano żywcem dziecko z łona a w zamian zaszywano kota, oraz innym nieszczęśnikom przepiłowanym piłom do drewna lub zabitym innym wymyślnym okrucieństwem to upamiętnianie należy się jak psu buda.Amen.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Tak, tak, wytykaj. Co ja jestem winien ofiarom rzezi wolynskiej. Bo jestem Ukraincem? Mam odpowiadac za bledy i okrucienstwo rodakow, ktorych nawet na oczy nie widzialem.Nie kazdy Ukainiec to banderowiec. Moze jeszcze kazdy Niemiec to nazista, nawet ten ktory sie jeszcze nie urodzil.

Wytykajmy kazdemu, a w Kosciele prosmy o wybaczenie bo my odpuszczamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Tak będę to wypominał bo w Polsce media przemilczały wczoraj tą rocznicę, tylko media tzw."toruńskie" coś podały i to niezbyt wiele.Tym rocznym, dwuletnim Polskim dzieciom które trzymane za nóżki były roztrzaskiwane o ścianę i tym Polskim kobietom w ciąży którym wypruwano żywcem dziecko z łona a w zamian zaszywano kota, oraz innym nieszczęśnikom przepiłowanym piłom do drewna lub zabitym innym wymyślnym okrucieństwem to upamiętnianie należy się jak psu buda.Amen.

Tak, masz rację pamięć i szacunek Im się należy tak samo jak tym z Sarajewa, Oświęcimia, Hiszpanii,Syrii,Ruandy gdzie w równie okrutny sposób zwyrodnialcy się zabawiali z bezbronnymi. Co łączy oprawców, bo przecież nie język czy wyznanie?


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Hitler w 1939 miał prawie 100% poparcie Niemców w tym co robił więc odpowiedz sobie sam na to pytanie.Nie każdy Ukrainiec to banderowiec to prawda, ale każdy banderowiec to Ukrainiec i to też prawda.Aby uzyskać wybaczenie trzeba się najpierw przyznać do winy.Tym co się dzieje teraz na Ukrainie mieszkańcy tej nieszczęśliwej krainy sobie nie poprawiają udowadniają wręcz że kult Bandery jest nadal obecny.No ale przecież w naszych mediach o tych wydarzeniach się nie mówi a chodzi tu o takie rzeczy jak np.Spalenie żywcem mieszkańców Odessy w budynku związków http://valya-11.livejournal.com/1692.html albo naloty na miasta i strzelanie do cywilów bronią zakazaną przez konwencje genewską jak np. szrapnel.

 

Tak, masz rację pamięć i szacunek Im się należy tak samo jak tym z Sarajewa, Oświęcimia, Hiszpanii,Syrii,Ruandy gdzie w równie okrutny sposób zwyrodnialcy się zabawiali z bezbronnymi. Co łączy oprawców, bo przecież nie język czy wyznanie?

Co łączy ?Odpowiedź jest prosta.Lucyfer.Czyli jednak wyznanie.

 

Co do Ukrainy w unii to nie wyjdzie to na dobre dla nas i dla Ukraińców też.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Ciekawe w jakim powazaniu zwyrodnialcy maja konwencje genewska i humanitarna smierc.

Niestety, ale nacjonalizm jest wszedzie i daje zaklamane poczucie wyzszosci nad innymi nacjami.

Jesli mam prosic o wybaczenie, to za swoje grzechy, nie cudze. Ty tez nie bedzie chyba przepraszal za smierc cywilnych mieszkancow Sahrynia, i ja tez tego od Ciebie nie oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

tak to bywa, Bandera to dla nich bohater a dla nas zbrodniarz, tak samo jest z Piłsudskim, dla nas bohater a dla Litwinów zbrodniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Co do Piłsudskiego mam inne zdanie.Patrz Bereza kartuska.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Dla mnie Bandra bohaterem nie jest, wrecz przeciwnie. Chodzi mi tylko o to, ze nie mozna w nieskonczonosc sobie wypominac cudze zbrodnie. W sprawie Wolynia media mowia ze "zgode trzeba budowac na prawdzie", tylko ze im nie chodzi o prawde ale o to zeby sie wszyscy kajali i przepraszali za krzywdy Polakow,

A gdy ktos powie ze byli Polacy ktorzy zabijali Zydow podczas II Wojny, to zaraz wielki szum i dziennikarskie szmaty jada robic reportaz z Polakami ktorzy Zydow ratowali, bo jak to mozna powiedziec ze w Polak Zyda zabil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

faktem jest to ze ukraincy mieszkajacy od urodzenia na naszych terenach, dziadkowie, babki a take ich dzieci , palaja wielka nienawiscia do polakow

i to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Podrzuć mi namiary do tych reportaży to sobie chętnie zobaczę.Puki co to z tymi Żydami jest troszkę odwrotnie w mediach tzw." głównego ścieku".Mieszasz Kojot mieszasz.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paspartou    140

Przystąpienie Ukrainy według mnie odbije się niekorzystnie na rolnictwie Polskim, gdyż na Polski rynek zacznie wpływać dużo towarów o niższych cenach (min. zboża, rzepak ) a resztę możecie sobie dośpiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

masa24, mam nadzieje ze nie chodzi Ci o mnie, bo ja nie palam nienawiscia. Mieszkam tu od urodzenia, wiekszosc moich znajomych to Polacy i znaczna wiekszosc to dobrzy ludzie. Nikt mnie nie wyzywal od banderowcow, czy cos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

A ja się zastanawiam czy na Ukrainie jakiegoś gospodarstwa nie wydzierżawić

Co myślicie ????

do póki można bo już sporo przejęli Niemcy, Anglicy , Holendrzy ale jest jeszcze niesamowicie dużo pól ugorem leżących,

działeczki po kilkadziesiąt niekiedy set hektarów, znalazłem fajną 190 km od mojego gospodarstwa, bo u mnie już nic nie dokupi nie ma szans na rozwój a po 70 tyś za ha nigdy nie odrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@masa powiedz mi z jakiego jesteś rejonu, że znasz tylu zionących nienawiścią Ukraińców? A może to tylko Twoje fantasmagorie? Bo ja mieszkam na terenie gdzie znaczna część mieszkańców to pokłosie akcji Wisła i niejeden podkreśla, że on jest owszem narodowości ukraińskiej ale w pierwszym rzędzie jest Polakiem.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez freetaxi
      Pojawiło się rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach OSN” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
       
      Link do rozporządzenia można pobrać tutaj. Zapraszamy do dyskusji.
    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj