Polecane posty

master20002    228

Na Ukrainie coraz bardziej wrze. Banderowcy mają w nosie Kliczke, tego niemieckiego agenta. Znajomy jakiś tydzień temu był we Lwowie na wycieczce i autobus zatrzymali zamaskowani kolesie z flagami i przepaskami UPA!!! Kazali im śpiewać coś, że ukraina jest wielka bo jak nie to spalą autobus... Cisną się na usta znacznie mocniejsze słowa aby to skomentować...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

no tak tylko jakby weszli to moze by ziemia staniala albo chociaz poziom cen ziemi by zatrzymal sie i juz nie rosnąl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243

Jestem przeciw. Dla naszego rolnictwa byłoby to wg mnie niekorzystne. Zauważcie tylko, ilu jest sezonowych pracowników z UA. Pracują za niskie stawki, za które Polacy nie kiwną palcem. W sumie analogicznie jest z naszymi rodakami na zachodzie ale czysto teoretycznie załóżmy, że UA wstępuje do UE, automatycznie (chyba) otwierają sie granice, a w niedalekiej przyszłości niektóre zachodnie rynki pracy. Podejrzewam, że wtedy po 1. Ukrainiec olewa PL i jedzie dalej (o ile wejście do UE = Schengen); po 2. może wypierać naszych emigrantów bo taniej weźmie za wykonaną pracę (pomijam niedawne uwolnienie rynków pracy dla Bułgarów i Rumunów jak dobrze pamiętam). Podałem tu tylko ten przykład bo widzę ilu tych ludzi przyjeżdża w moje okolice do sadów i na owoce miękkie. Nie wnikam tu w historię czy politykę jak inni chociaż też swoje zdanie mam na te tematy. Ogólnie uważam, że lepiej dla nas jeśli zostanie tak jak jest. Jednocześnie szkoda tylko tych martwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

Moim zdaniem jeśli Ukraina wejdzie do Unii, to stracimy i to bardzo dużo, po pierwsze i najważniejsze , nie będziemy w stanie z nimi (a raczej z wielkimi firmami rolnymi, z kapitałem zachodnim) konkurować.Już na starcie przegrywamy, i żadne nawożenie tego nie zmieni, no bo kto może się pochwalić takimi glebami (oprócz zamojszczyzny ) jak mają na Ukrainie?. Podobno (znajomy opowiadał), że nawet nie muszą stosować nawozów i tak mają dobre plony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
favi515    2

Zanim Ukraina wejdzie do Unii minie 10 - 15 lat.

 

Unia nie chce Ukrainy w jej ramach, tylko otwarcia rynku na import unijny. Prędzej Unia ulegnie rozwiązaniu niż przyjmą Ukraine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogóle Polska to mogła nie wchodzic do tej uni ale skoro juz weszla to dobrze by bylo gdyby ukraina tez weszla bo ziemia by potaniala napewno i te cwaniaczki by posprzedawali ziemie a Polsce lepiej było by być blizej Rosji

 

 

Patrząc na ostatnie wydarzenia na Krymie zaczynam wątpić w słuszność Twoich słów.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Unia nie będzie potrafiła ostudzić jego zapędów to będzie początek jej końca.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

Jeśli Unia nie będzie potrafiła ostudzić jego zapędów to będzie początek jej końca.

czego poczatek konca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

noi jakby sie rozleciala ta cala unia to zle by hyba nie bylo chociaz obcokrajowcy by nie mogli u nas ziemi kupowac i wogole polska by mogla u sb rzadzic a nie unia u nas rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obcokrajowcy i tak już mają co chcą poprzez spółki założone na Polaka -słupa


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

Niedługo to juz nawet słupy nie bedą potrzebne bo obcokrajowcy będąposiadać te same prawa co polski rolnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Oglądam właśnie konferencje putina w tv ,ale bzdury opowiada . Co za debil .

Piszesz że debil a rządzi CAŁYM ŚWIATEM wszyscy się go boją .............bo nie wiadomo co mu odbije :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

Pare lat temu to samo było w Gruzji, Rosja zajeła Osetię Południową i świat nawet palcem nie ruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

jeżeli Putin zajmie Ukrainę to będzie miał otwartą drogę do zajęcia Polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nie zajmie nawet Ukrainy max co może zrobic to podzielić Ukraine na pół a prawdopodobnie na Krymie sie skończy. Nawte jesli by mu odbiło to zajęcie Ukrainy było by dla niego najwiekszym błędem bo Ukraińcy nie dali by mu spokoju i i co rusz jakaś bombka wybuchała by w Moskwie i nie tylko a taka wojna partyzancja jest gorsza niż wojna otwarta a ze ma juz nagrabione na dalekim wschodzie to nie odważy sie walki na dwa fronty.

Najazd na Polskę to najazd na Pakt Północno atlantycki a to jest równoznaczne z III wojną światowa.

Jest jeszcze opcja ale mam nadzieje ze mało prawdopodobna że Putin to szajbus i to stary szajbus wiec jego dni na tym świecie są policzone więc mógł sobie ubzdurac że skoro ja mam iśc do piachu to pociagne za soba cały świat i naciśnie mały czerwony guziczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

europa by się za nami nie ujęła tak jak za Ukrainą bo się boją Putina.jak by Obama nie pogroził Putinowi to by już Ukraina była zajęta przez Rosję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Myślisz, że Putin boi się Obamy i USA? Przecież to bankrut na garnuszku Chin, a nie wolno zapominać że rosyjska gospodarka rozwijała się w ubiegłym roku bardzo dynamicznie. 7% PKB mówi samo za siebie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Z jednej strony się boją putina - a z drugiej chodzi o kasę.... Ruski to wielki rynek zbytu chociaż bardzo nieprzewidzialny ; wciąga wszystko i w ogromnych ilościach. I jeszcze ropa i ten gaz - świat tego potrzebuje i dlatego udaje że nic niewidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

nie wiadomo czym Obama zagroził Putinowi.jak by sie nie liczył z Obamą to by zaatakował Ukrainę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez freetaxi
      Pojawiło się rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach OSN” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
       
      Link do rozporządzenia można pobrać tutaj. Zapraszamy do dyskusji.
    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj