Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ropsonok    25

Tylko który bank jest Polski? pare spółdzielczych. A jak się chce wziąść większą pożyczkę, np mln, to zostają tylko banki komercyjne bo te nasze wyliczają ile możesz najwyżej wziąśc i procent też wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

dla rolników spółdzielcze mają niezłe oferty, no i jeszcze jest PKO

co do Unii i USA, one rozszerzając swoje wpływy, niosą pewien światopogląd, standard życia, Rosja też, wg mnie zdecydowanie lepsze dla ludzi jest ten zachodni, działania Rosji doprowadzają, że na świecie zamiast inwestować w walkę z największymi problemami ludzkości, rozwijać technikę, prowadzić nowe badania, tworzyć nowe leki, to większość krajów znowu zacznie coraz więcej inwestować w zbrojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

zbrojenia tez nalezy inwestowac tak na wszelki wypadek nigdy niewiadomo co bedzie kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25
Napisano (edytowany)

fabryka która produkuje np silniki do ciągników czy ciężarówek może równie dobrze robić je do czołgów. Tylko najpierw to trzeba mieć taka fabrykę

 

dla rolników spółdzielcze mają niezłe oferty, no i jeszcze jest PKO

co do Unii i USA, one rozszerzając swoje wpływy, niosą pewien światopogląd, standard życia, Rosja też, wg mnie zdecydowanie lepsze dla ludzi jest ten zachodni

Co do tego zachodniego wpływu to czy on jest taki dobry? Homo nie wiadomo, związki partnerskie, aborcja, eutanazja, żądza pieniądza i zrobienie wszystkiego by go zdobyć, wygodne życie, jak w telenoweli, bez ślubne związki, hospicja, żebractwo (np Owsiak)

 

A kredyt to jest ostateczność. Nie wiem jak u was, ale w mojej okolicy kilka gospodarstw komornik sprzedał

Edytowano przez Ropsonok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

wole to co wymieniłeś, niż to co się dziej w Rosji, wiesz ilu dziennikarzy zniknęło tam w ostatnim czasie, wiesz jaki jest standard życia przeciętnego Rosjanina, w państwie które ma tak potężne złoża surowców i można by tak długo pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Rosja to młoda demokracja a raczej kapitalizm i ten wulkan jeszcze nie ostygł :)

W USA nie mowiac juz o czasach dzikiego zachodu ale rownież że tak powiem działo sie. Teraz wszystko sie ułożyło warstwami i większosc ludzi przyzwyczaiła sie do swojej warstwy i roli w społeczeństwie . W rosji jeszcze wrze a nie wszyscy chcą wybic się legalnie i zgodnie z prawem dlatego gina tam ludzie .

Porównując społeczeństwa w róznych krajach to nie wiele sie różnią, natomiast różnica jest w tzw. elitach rządzących i to kraje są postrzegane własnie poprzez ich pryzmat.

Paradoksalnie społeczeństwo w Rosji moze byc bardziej rozgarniete i myslace niż w Stanach dlatego trzeba je bardziej trzymac za mordę, w USA niestety duża część społeczeństwa to idioci a takimi łatwo sterować i da sie wszystko wmówić ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Dlatego pisałem to z przymrużeniem oka :)

Putin trzymając kraj twardą reką pilnuje aby ta "demokracja" wyszła na dobre odpowiednim ludziom. W USA wprowadzili prohibicje aby szybko wzbogacić odpowiednia grupę ludzi , podobnie teraz dzieje sie w Rosji moze robia to trochę innymi metodami ale cel jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

niestety teraz narobiło się ''ekspertów'' od wszystkiego i hulaj dusza ..takie bzdury może wypisywać tylko człowiek z ''zespołem Macierewicza'' ...nie warto tego nawet czytać a jeśli już to traktować to należy jako żart

byłeś choć raz w Rosji , rozmawiałeś z tymi ludźmi ? ja byłem wiele razy i do niedawna co najmniej raz w tygodniu zajeżdżał do mnie Rosjanin , więc daruj te wywody bo nie mają nic wspólnego z prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

No cały czas czekam na tą Twoją prawdę :) .

A jeśli swoje poglądy chcesz zachowac dla siebie to nie neguj i nie komentuj poglądów innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

nie ma czegoś takiego jak'' moja prawda '' ... są fakty , co do Rosji to każdy widzi jak jest i pisanie o demokracji w tym kraju to farsa i tyle ..oligarchia , dyktatura - niszczenie, zastraszanie własnego narodu to są adekwatne słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"Dyktatury dzielą się na dobre i złe, demokracja jest zawsze zła"

 

A u nas nie ma oligarchów? A my nie jesteśmy na swój sposób zastraszani? Nasze władze nie robią tego otwarcie, ale jednak.Pewnie słyszeliście też o seryjnym samobójcy, i czy między nami a Rosją jest tak duża różnica jak tu się niektórym wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

Kamil widzę Korwina lubisz, nie wydaje mi się żeby Rosja była przykładem dobrej dyktatury, 140 milionowy naród posiadający największe złoża surowców, jest wykorzystywany przez oligarchów i garstkę znajomych Putina z KGB przez co ludziom żyje się jak u nas 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

"Dyktatury dzielą się na dobre i złe, demokracja jest zawsze zła"

 

A u nas nie ma oligarchów? A my nie jesteśmy na swój sposób zastraszani? Nasze władze nie robią tego otwarcie, ale jednak.Pewnie słyszeliście też o seryjnym samobójcy, i czy między nami a Rosją jest tak duża różnica jak tu się niektórym wydaje?

 

no wlasnie sa oligarchowie majacy po 300 i wiecej ha to samo co w rosji sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Kto ma chody to da radę i zrobi kasę :D

Nawet u nas są przykłady ludzi którzy zrobili kasę ale byli po niewłaściwej stronie i zostali zgnojeni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianek    167

Ja tam wole być w Unii Europejskiej niż być rosyjską kolonią i robić w polu T25 albo MTZ.

Była Gruzja,teraz Ukraina a później kto ...?

 

A czy Polska zawsze musi mieć kogoś nad sobą? Przecież sama powinna sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

jasne, pewnie damy rade Ruskim ? przecież to my ''wielkie mocarstwo'' i nikt i nic nam nie zagraża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

kozulek- sam sobie przeczysz w wypowiedziach, kilka stron wcześniej albo w innym temacie mówiłeś, że Rosja to żaden partner, że ma "tylko" sto kilkanaście milionów ludzi, a teraz piszesz coś innego...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

skoro tak napisałem to dowody poproszę ...pokiełbasiło wam się już wszystko ? czyżby brakło argumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Jak znajdę chwilę to wyśle Ci na priv.

 

Pozdrawiam


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

czemu na priv ? człowieku nic takiego nie pisałem , masz problemy z głową czy jak ? co mi tu będziesz wmawiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Troche to nie fair - my w Unii tak, a Ukraina nie, bo nam bedzie gorzej. Rozpoczecie procesu integracji, a jego zakonczenie, to dwie rozne sprawy. Polska miala szanse wejsc do Unii w 2000 r. Nie spelnilismy wymogow. Zanim Ukraina zmieni sie na tyle by te wymogi spelnic, mina lata. Nie zaleje nas zywnoscia ani Ukraina, ani Niemcy, tak jak my nie zalalismy nikogo. Moglibysmy np. mlekiem. I co? Kwoty mleczne. Zaden kraj sobie na to nie pozwoli, chocby ze wzgledow strategicznych. Inna sprawa to finanse. Niemcy nie dadza rady, Francja stara sie placic coraz mniej, a Anglicy placa coraz mniej (efektywnie). Zostaje jeszcze Putin, ktory nie ma zamiaru do tego dopuscic i pewnie nie dopusci, bo nikt nie narzuci mu cen gazu. Nastepny przyklad to Rumunia. Unia choc wolno, to uczy sie na bledach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Dzisiaj mija 71 rocznica bestialstwa jakiego dopuścili się ukraińcy-Rzezi Wołyńskiej.

 

P.S. Gdzie wyparowało tyle stron postów? Dlaczego żaden mod nie przyzna się, że robi takie rzeczy? Moderatorze, jak robisz takie coś to chociaż się podpisz i podaj przyczynę! Przez takie brakowanie tematu mase wypowiedzi traci sens!


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez freetaxi
      Pojawiło się rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach OSN” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
       
      Link do rozporządzenia można pobrać tutaj. Zapraszamy do dyskusji.
    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj