Skocz do zawartości
Mikua

Zdjecia z budowy kabiny ciagnikowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Mikua    9

Cześć wszystkim,widzieliście może gdzie kolwiek w internecie zdjęcia albo plan z budowy własnej kabiny do ciągnika? Sam zaczynam już robić lecz chciałbym podpatrzeć jak inni to robili i w jaki sposob.

asharot    176

Jak do C-330 lub C-360 to się nie opłaci.Koszty wyjdą te same a roboty ze 3-miesiące.

Jak już chcesz robić to zacznij od zakupu kompletu szyb.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikua    9

Bede robić do t25 na wzór naglaka koszt wszystkich szyb wyniósł mnie 300 zł(szyby wzór naglaka) + na spód drzwi, uszczelek mam ok 15 m. Metal 30x30x2mm zakuipiłem za 100 zł,na rame powinno starczyć.zostało jeszcze płaskowniki do montażu szyb oraz zmiejsze profile zamknięte na ramki szyb oraz drzwi, a i jeszcze blacha na dach,tylko nie wiem jaką grubość/

Kamil20d    0

Witaj kolego ja noszę się z podobnym zamiarem jak Ty. Udało Ci się może zdobyć jakieś fotki? Pozdrawiam Kamil

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boruch

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly

• Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez K1ROVEZ
      Witam po przerwie.

Jako że otrzymałem zamówiony przeze mnie owijacz siatką i jest on generalnie "w proszku" mam prośbę do tych użytkowników Warfamy którzy mają zamontowany ten podzespół fabrycznie (albo własnoręcznie również...), aby jeżeli to możliwe ktoś był tak dobry i zrobił kilka bliższych zdjęć tego urządzenia i umieścił je tu w galerii, albo na jakimś hostingu, ewentualnie przesłał mi na mail, bowiem producent niestety nie raczył dołączyć instrukcji montażu.
      Nie żebym sobie bez tego nie poradził, ale nie ukrywam, że byłoby to pomocne gdybym mógł podpatrzeć na zdjęciach co i jak, bo katalog cześci w tym przypadku raczej słabo rozjaśnia temat.

Całą galerię przejrzałem, ale zdęcia ogólnego pleneru z prasą w roli głownej są niestety mało przydatne.

A może jest tu ktoś kto już przerabiał temat "owijanie siatką - zrób to sam" i może powiedzieć co nieco na temat układania tych puzzli w 3D.

Prasa rocznik 2008 - pomarańczowa, plastikowa.

Gdyby ktoś zechciał się podjąć to z góry dziękuję.
    • Przez pancer527
      Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????