Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas85

jaki tur do NH TD90D

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukas85    37

Witam

Prosze o opinie jaki warto kupic tur do ciagnika New holland TD90D. Potrezbuje go głównie do przewożenia bel. Może ktoś ma do sprzedania taki używany tur?


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzio    11

może ładowacz z Mrągowa Ł- 106 udźwig 1650 kg. Mają fajne chwytaki do bel bardzo lekkie. zobacz w galerii Ursus, tam jest moja 80 z takim turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorgorot777    0

Ciągniki New holland TDD są bardzo lekkie i nie należy montować do nich ciężkich ładowaczy. Ja przy swoim mam Metal-fach 1300 i przy ciężkich belach rzuca ciągnikiem na wszystkie strony. Sąsiad ma przy TDD 95 Metal-fach 1600 i bardzo powoli pracuje ładowaczem rzeby nie wywrócić ciągnika. Mniejszy ładowacz to też szybsze podnoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

a ja polecam ładowacz STOLL Robust F16 jest to oryginalny ładowacz do ciągników serii TDD i na pewno będzie odpowiedni do TD90D! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Z tego co wiem to TDD [aktualnie TD5000] nie ma ramy. Jedyną ramą w ładowaczu czołowym jest jego własna rama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek321    1
Ciągniki New holland TDD są bardzo lekkie i nie należy montować do nich ciężkich ładowaczy. Ja przy swoim mam Metal-fach 1300 i przy ciężkich belach rzuca ciągnikiem na wszystkie strony. Sąsiad ma przy TDD 95 Metal-fach 1600 i bardzo powoli pracuje ładowaczem rzeby nie wywrócić ciągnika. Mniejszy ładowacz to też szybsze podnoszenie.

Ja mam Ł-106 i wszystko jest ok. Ładowaczy Metal-Fach są daleko wysunięte do przodu dlatego mocno odciążają tył ciągnika przy podnoszeniu ładunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek321    1
a jak rama w td ja słyszałem ze te nh tdd nie nadają się do ture :P

A czemu ma sie nienadawać??? Wiekszość ciągników niema ramy i są na nich ładowacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

Polecam FAUCHEUX Prestige 80. Bardzo solidny sprzęt, a zarazem lekki. Sam posiadam takiego na TD80D i sobie chwale.


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj