Skocz do zawartości
Adik_ziel

Ursus C-330 grzeje się

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Bartum    2

Zalewajac woda ryzykujesz peknieciem bloku silnika, a plynem? Nic pozatym plyn nie powoduje reakcji korozji.

mtracz    71

Wielokrotnie zalewałem ciągniki płynem po ich długoletniej pracy na wodzie.

I w żadnym nic się nie stało i nie dzieje z tego powodu.

krzysztofz14    14

Mam problem z grzaniem silnika.Zauważyłem że kurczy się wąż dolny od chłodnicy tak od 1600 obrotów wzwyż .Na max obrotach nie ma obiegu.Zamiast termostatu mam rurkę.Wygląda na częściowo niedrożną chłodnicę.Kilka lat temu ją wymieniałem i raczej jest to zaolejenie niż kamień.Ma ktoś dobry sposób jak to udrożnić.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursus c 330 jak zauważyłem ze grzeje się głownie jak włączę wszystkie światła na masce plus 3 na kabinie to temperatura na wskaźniku strasznie idzie w gore jak wyłączę światła to temperatura spada. Co to może być ? w czym jest przyczyna ze tak się dzieje?

gosciu506    22

musisz założyć jeszcze więcej świateł a tak na poważnie to problem z elektryka spadek napięcia pewnie lub brak masy i dlatego się tak dzieje

pawel885    380

Tylko że w 30-stce masz czujnik działający na zasadzie rozszerzalności cieczy w rurce idącej do zegara więc co się mają światła? 

A masz przekaźniki czy nie?

Nie jestem pewien czy ejst czy nie ale powiem tyle ze nowa instalacja jest założona i robił to znajomy elektryk

Tylko że w 30-stce masz czujnik działający na zasadzie rozszerzalności cieczy w rurce idącej do zegara więc co się mają światła

właśnie tez mnie to dziwi ale jak załączę światła to temperatura na wskaźniku idzie do góry ale sprawdzałem dziś tak ze odkręciłem kranik od wody i normalnie idzie ręką polać a na wskaźniku pokazuje ze jest w połowie czerwonego

MichalT25    10

Problem występuje zaraz po załączeniu świateł czy po pewnym czasie? Może przewód z alternatora/prądnicy ktoś poprowadził razem z kapilarą z czujnika temperatury i jeżeli ma on za mały przekrój to się grzeje, a wraz z nim kapilara.

Adi96    870

Przecież Kapilara idzie w kolektor wodny to niby jakim cudem ma mieć wspólnego z alternatorem 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się