Zaloguj się, aby obserwować  
maciek50x

MF 3060

Polecane posty

maciek50x    1

Witam,

zastanawiam sie nad kupnem MF 3060.

mam bardzo ważne dla mnie pytanie.

Czy te modele posiadają instalacje pneumatyczną?

jesli nie to które modele około 80KM posiadają?

z góry dziękuje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

Niektóre posiadają niektóre nie. Zależało to bodajże na jaki rynek był ciągnik produkowany. Jeśli miał iść na rynek niemiecki to fabryka go doposażała w taki układ, jeśli na rynek m. in francuski, angielski to takiej instalacji nie było. Chyba że ktoś póżniej we własnym zakresie założył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek50x    1

Bo szukałem po allegro i wgl i nie widzę gniazda do hamulców...

w którym miejscu sie ono znajduje? gdzie go szukać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

Gniazdo do hamulców na przyczepy jest z tyłu. Patrz na zdjęcia czy ma butle na powietrze. jak nie ma to znaczy że brak pneumatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nik23    2

Z tego co mi wiadomo butla jest przewaznie pod kabina z lewej strony za schodkami


Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nik23    2

Do silnikow niemam wiekszych zastrzezen poza tym ze sa bardzo czule na paliwo. Ale skrzynia w tch modelach to wedlug mojej opini niewypal. Jest bardzo awaryjan ale byc moze to tulko moje subiektywne odczucie. Zreszta czego oczekiwac od maszyny przeszlo 20letniej ktora za granica napewno nie stala.


Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nik23    2

Skrzynia sie psuje a czesci mf nie sa tanie? Ogolnie podobno do serii 30xx do produkcji elementów skrzyni byly użyte materiały nienajlepszej jakości i przez to lubia sie wysypać jakieś trybiki, synchronizator, widelki. Poczytaj na tym forum było to wałkowane setki razy


Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nie chcesz mieć kłopotów po prostu zapomnij o MF serii 30xx . Mi juz sie nawet nie chce pisac na temat tego złomu. Moja opinia. NIE KUPOWAĆ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizar    15

Bzdura Bzdura i jeszcze raz Bzdura ci co tak krytykują te mfy to albo w życiu żadnego nie mieli albo kupili sobie takie rozwalone złomy co tylko na szrot się nadawały albo sami sobie popsuli bo nie mieli pojęcia jak je obsługiwać ja mam od 5 lat 3080 i na początku miałem tylko usterkę autotronika, nawet nie musiałem kupować drugiego tylko jeden taki szpenio mi zregenerował, od tamtej pory tylko leje paliwo, zmieniam oleje i w pole. Sąsiad ma 3065 to jest taki zaniedbany że byś się kolego za głowę złapał, gnój można wywalać z kabiny widłami a cały blok i skrzynia jest po kilku centymetrową warstwą błota i kurzu ale chodzi bezawaryjnie dzień w dzień w polu i przy krowach a ma go już z 8 lat. To są super ciągniki tylko trzeba kupić w dobrym stanie i sprawnego żeby był w oryginale a nie z poprzerabianą elektroniką. Te ciągniki mają elektroniczne zabezpieczenie na reduktorze skrzyni biegów, jak to jest ominięte-przerobione to można sobie łatwo popsuć skrzynie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wuwo1
      Witam od jakiegoś czasu ciągnik pobiera olej w sporej ilości w orce ok 0.5l na hektar przykapca na bialo   .co morze byc przyczyną z odmy nie puszcza dymu ?
    • Przez Masejek3060
      witam wszystkich mam pytanie odnośnie ustawienia zaworów. Wiem jakie luzy powinny być tylko w którym momencie ustawiać luzy są jakieś znaki ???
    • Przez dereniek
      Witam chciałbym zapytać czy da radę włożyć joystick do mf-a 3060 zamiast dzwigien co są oryginalnie jeśli możecie to podajcie link do joya i napiszcie czy oryginalne linki będą pasować
    • Przez SzymonT532
      Cześć. Jakie macie opinie o MF 3060 ? Co się najczęściej psuje ? Na co zwracać uwagę przy kupnie ? Z góry dzięki
    • Przez dereniek
      Siema mam pytanie z jakiej blachy zrobić obciążnik do Mf 3060 i jaką wagę dobrać bo talerzowka waży tonę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj