Skocz do zawartości
biznes12

Kredyty fabryczne New holland 0%

Polecane posty

Bo jest to dotowane z EBI, a nie wolno stosować podwójnych dotacji z UE

I faktycznie jest 0% tylko trzeba spełnić wymagania.

Ciągniki rolnicze:

udział własny 25% netto + Vat

Zabezpieczenie maszyna więc standardowo zastaw rejestrowy + ubezpieczenie maszyny.

Wiadomość z agroFakt.pl

mareoo    0

Ludzie nie wiecie to proszę nie wprowadzajcie innych w błąd. Kredyt "0%" to coś zupełnie innego, niżeli kredyty z przed roku, czy dwóch.

Wpłata własna 25% kwoty netto + VAT. Reszta może być rozłożona na okres do 3 lat i wtedy faktycznie nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Raty miesięcznie lub kwartalnie.

Opłaty i prowizje: jednorazowa prowizja płatna po rozpatrzeniu wniosku bez względu na kwotę kredytu: 500zł

Zastaw rejestrowy ok. 250 zł

Maszyna musi być ubezpieczona czyli oprócz OC mieć wykupione AC co chyba nie powinno budzić zastrzeżeń, kiedy zastawem jest kredytu jest maszyna, a nie np. gospodarka jak to bywa w przypadku komercyjnych banków.

Można łączyć z PROW, EBI nic nie ma do tego kredytu

vicia1223    10

Czyli jak ciągnik 100 plus vat to wpłacamy 23 tyś vatu plus 25 tyś kwoty netto , pozostałe 75 wpłacamy przez 3 lata tj po 25 tyś na rok .

Moim zdaniem dobre rozwiązanie , wpłacając 25 tyś kwoty netto i vat 23 tyś daje nam 48 . Po miesiącu , dwóch za odliczony vat możemy wpłacić drugą ratę , zostaję nam do zapłaty 50 tyś :)

Sprzedajemy sześćdziesiątkę i zostaje nam jedna rata :P:D

qazi    57

jaka kreatywna, normalna, po to jest możliwość odliczenia vat zeby z tego korzystać, i ja w tm nie widze nic złego, ile zakupów sie tak zrobiło że od wiekszej maszyny dostało sie zwrot za który zakupiło sie jaką mniejszą maszyne

henio2    101

Tyle że jak zapłaci od 100 tyś 25% to zostanie 75 a jak mu wrócą 23% vat to zostanie 52 a tyle za <60> nie dostanie ;) ot cała matematyka plus jeszcze ubezpieczenie i inne koszty

Wonio79    0

ja dzis dostałem swojego majorka tylko ze na innych zasadach co piszecie wpłata własna 0% prowizja 0% okres kredytowania 10 lat koszta jakies 39,5 tysia wiecej niz wzie łem reszte se dopowieddzcie

qazi    57

@henio zgadza się, zostaje 52k ursusa 360 sprzedaje za 25k (chciało by się za tyle, ale jak igła i znajdzie się napaleniec to czemu nie, my 355 sprzedaliśmy za ok 20k ok 3-4 lata wstecz) i zostaje +/- 27 k czyli ok jedna rata,

p

@Wanio zetor to nie cnh i kredyty zupełnie inne na to są więc za zetora tyle wyjdzie bo jest pewnie na ok 7 %

vicia1223    10

Czyli dobrze liczę , dzięki quazi za obronę :) A Ty henio jak będziesz tak powoli myślał to zmień branżę bo rolnictwo to poważny hazard .. Dziadek mógł spokojnie gospodarzyć a dziś mówi , że teraz można dobrze żyć tylko trzeba umieć się zarządzić ..

Ja się poważnie zastanawiam nad ofertą new hollanda , mam jednego od roku i myślę nad braciszkiem dla niego :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się