Skocz do zawartości
adrian1978

Kalibracja opryskiwacza z komputerem

Polecane posty

szopen    28

W aragu jest tak ze na manualu ustawiasz ciśnienie na 5 przy pryskajacej całej lancy,

Następnie zamykasz jeden odcinek i pokrętłem regulujesz do pięciu. Potem następne,itd.

U mnie się "dotarły" i jaj zamknąlem 3 odciniki ciśnienie spadalo do 2. Nie wiedziałem co się dzieje.

A dlaczego na a nie na 4?.

Ustawiasz na takie jakim zamierzasz pryskać.

Kuszyna    0

Mam problem kupiłem użuwany Pilmet rex 1221 z komputerem unia spray h+, Może ktoś podpowie jak go skalibrować końcówki mam założone ceramiczne albuzy anty znoszeniowe 0,25 i chce pryskac 200 l/h. 
Pozdrawiam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klocek
      nie dziala mi komputer tak jak nalezy w nim (agrotronic) nie reaguje na przyciski a zamiast pokazywania mth to mi caly czas predkosc walka pokazuje predkosci tez nie pokazuje i czasem po przekrecniu kluczyka piszczy bardzo glosno, tylko ze niewiem co to piszczy i dlaczego
      dodam ze mi sie swieci caly czas jakas kontrolka niewiem od czego i niewiem nawet jak ją opisac , jest ona pod SERVICE

wiem ze nie widac jej ale moze ktos ma instrukcje to zobaczy ktora to i mi powie czy to cos powaznego, bo w sumie boje sie jezdzic skrzynia swiezo zrobiona moze cos jest zle przykrecone czy cos i dlatego,
      i jeszcze cos, czy moge bez obaw uzywac półbiegow ,narazie sie boje bo chcem miec dobry traktor na zniwa a boje sie ze jak wcisne półbieg to mi zaraz cos zazstuka,zazgrzyta i nie pojade nigdzie

• Przez Dawidm1991
      Witam poszukuje serwisówki lub instrukcji kalibracji sprzęgła i skrzyni biegów do ciągnika Renault 160.94TZ
    • Przez BENNY82
      Witam. Mam case 5140 z całkowicie elektryczną deską rozdzielczą (bez strzałkowych wskazników) wyswietlacz prędkości oszukuje. chociaż jest ustawiony na km/h to zaniża prędkosci. mam instrukcje po francusku przetłumaczyłem i próbowalem coś z tym zrobic . Są 3 opcje kalibracji standardowa statyczna i dynamiczna. W instrukcji na ilustracjach jest jednak troche inny model licznika ze wskazówkowymi mirnikami poziomu paliwa i temperatury. Postępując zgodnie z instrukcja sie nie da. po przełaczeniu przycisku kalibracji z tylu deski nie wyświetla sie kod tylko napis cal a kod sie nie wyświetla wiec nie moge dokonczyc kalibracji a wyswietłacz działa poprawnie . czy ktoś na forum kalibrował licznik i jaki ma typ wyświetlacza. prosze o wszelkie wskazówki. może ktosma instrukcje obsługi i na ilustracjach ma wpełni elektryczną deske rozdzielczą -byłbym wdzieczny za udostępnienie.
    • Przez tomn95
      Jak wyliczyć z jaką prędkością jechać i jakie ciśnienie dać aby na zadany obszar wystarczyło płynu w sam raz ?
    • Przez Tomek1079
      Witam
      Jak w temacie potrzebuję skalibrować skrzynię biegów, lecz gdy dochodzę do kalibracji wyskakuje błąd U20, czyli że robię coś nie w kolejności. Zaczynam od uruchomienia ciągnika z wciśniętymi + i -, po czym sprzęgło rewers do przodu i dźwignia przełożenia skrzyń w górę. Obroty 1200, i w dalszej kolejności + lecz wyskakuje błąd U20.
      Czy ktoś robił kalibrację tych skrzyń? Wspomnę że jest to skrzynia 16x16 taka sama jak New Holland czy tez Case. Nie wiem co robię nie tak