Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KrystianMania

Co lepsze i oszczędniejsze fendt 113km czy massey ferguson 90km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Co jest lepsze i oszczędniejsze fendt 309 113km czy massey ferguson 545 90km

proszę o odpowiedz

Edytowano przez KrystianMania

tomek73    189

Bez sensu, oba dobre i różnie palą. Jadem może z 100 spali mniej od drugiego, a po za tym nawet nie napisałeś żednych typów, modeli.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamillo9411    3

MF jest oszczędny (perkins)

Fendt porównywalnie od mf sąsiad ma to i to o podobnej mocy ale częściej używa MF

mówi że fenda mu szkoda bo droga naprawa

martin_3512    22

Ogólnie MFy ładniej wyglądają i są napewno oszczędniejsze. Ale jeśli chodzi o bezawaryjność to Fendt wygrywa z MFem bez dwóch zdań. Tylko jeżeli coś się w nim skisi, to naprawa jest cholernie droga.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez Damiano604
      Witam,
      kupię części do Fendta 312 LSA 1991 r.
      - półoś zwolnicy
      - bęben hamulcowy
      - tryb atakujący 

kontakt. tel. 726-467-505 lub PW 
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie czy mógłby ktoś wysłać jak wygląda rączka która jest w kabinie do regulacji prawego wieszaka podnośnika ponieważ nie posiadam takiej i nie widziałem nigdzie gdzie mógłbym kupić sama kolbe do regulacji z kabiny wiec prosze o jakieś dokłądniejsze zdj i mysle ze sam dorobię chyba że macie jakieś propozycje z góry dzieki
    • Przez Scoti
      Witam mam problem z obrotomierzem a mianowicie nie działa i nie liczy motogodzin. Prąd dostaje wiec w czym moze leżeć problem jest jakiś czujnik obrotomierza czy coś takiego ? 
    • Przez Barm03
      Szanowni agrofotowicze :), nabyłem ostatnio bardzo ciekawy egzemplarza masseya fergusona 152 ze skrzynią multipower. Niestety po oględzinach okazało się, że półbieg nie działa, przerzucałem wajchą góa dół i nie było żadnego efektu. Ktoś miałł z tym do czynienia ? Mógłby się coś na ten temat wypowiedziec ?