Skocz do zawartości
Filip224

Grubość rurek pod tunel foliowy.

Polecane posty

Filip224    0

Witam, mam możliwość zakupienia rurek pod tunel foliowy 3/4 cala , grubość scianki 1,5mm, długość rurki 6m i chciałbym widzieć czy taka rurka nie jest zbyt cienka ? Co sądzicie?

BomV    111

wręcz chyba za gróba ja nie pamiętam ile mam jak sobie przypomne jutro to sprawdze i ci podam ale aż tak gróbych to do tego nie potrzeba

Wiadomość z agroFakt.pl

stasiu11    2

Zwykłe od hydrauliki,do takich to i przyspawasz ,przykręcisz.Średnica może być i mniejsza,jak już tak chcesz,ale grubość ścianki to nie 1,5mm. Robiłem stalowy z rurek 3/8 ale z zwykłych,strasznie elastyczny ,problem z usztywnieniem ,krótka zywotność folii.Następne wykonałem z drzewa,foljia wytrzymała 8 lat,bez zdejmowania,potem zlikwidowałem tunel-zmiana planów.Oczywiście każy ma swój pomysł,rób jak uważasz.

dascompany    0

ja swego czasu widziałem jak na działkach robią tunele foliowe z rurek do centralnego typu PP. Łatwo jest je uformować w konkretny kształt, a i ich wytrzymałość jest dobra. Nie wiem tylko ile ma przekrój takiej rurki.

Patrycja123    0

Nie polecam samemu robić tunelu, zwłaszcza jak nie ma się o tym pojęcia. Mój sąsiad właśnie zrobił jakis czas temu sam, nie przetrwał on nawet mocnego wiatru.

Jeżeli byłby chciałby ktoś kupić tunel to poleciam www.dascompany.pl

donweter1989    180

Kryptoreklama i tyle. 3 posty na koncie i każdy zachwala tą firmę. Ja bym unikał takiej firmy, bo jeśli mieliby dobry towar to nie musieliby zniżać się do takiego nieudolnego podstępu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się