Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MrSlomek

Amazone d7

Polecane posty

MrSlomek    6

cześć! chciałbym się dowiedzieć dokładnie ile waży amazone d7 i jaką ma pojemność skrzyni zasypowej i czy Wladimirec t-25 (ruski) dałby z nim rade na polu , z podnoszeniem. Wiem że skrzynia jest dosyć duża i mam zamiar mimo wszystko sypać po pół skrzyni ponieważ pełną skrzynie to za dużo na pompe t-25. Prosze o szybką odpowiedz.

MARAKAM    8

Ja takim siałem polpny więc nie było tam w środku dużo, dawał rade mój to 3 m, jeździł 3 biegiem, jak dla mnie to siew zboża t-25 i amazone 3 m to jest męczarnia, ale kazdy robi jak uważa.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

Moim zdaniem T-25 jest za mały do tego siewnika jak zasypiesz skrzynię do pełna to przód w powietrzu mam taki siewnik i pracuje z nim 360-3p i jak skrzynia jest pełna to jak by miał wspomaganie. Oczywiście można sie mordować po polu sypać po pół skrzyni itd. Ale czy to ma sens? Nie lepiej kupić mniejszy siewnik. No chyba że D7 o którym mowa nie jest 3 metrowy.

undisputed    0

W D7 super S 3 metry ( największa wersja z fabryczną nabudową) wchodzi max 440 kg pszenicy kwalifikatu. Wersje special mają mniejsze skrzynie, ale masą własną róznią się pewnie kilkadziesiąt kg

Lukasz82    2

To może ktoś napisze konkretnie ile waży siewnik 3m i jaką ma skrzynie. I tak z każdą wersją szerokości roboczej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować