Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
podol9999

jakie maszyny pod 95 koni traktor ????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
podol9999    0

Witam posiadam case 955 niedawno zakupionego i nie wiem jaki sprzed do niego zakupić (posiadam 3 i 4 klasę ziemię) . Zgóry dzięki za odpowiedzi:)

Qurek    6

Mógł byś sprecyzować pytanie? Czego potrzebujesz? Jaki kierunek hodowli/uprawy? jaki areał Itd

Edytowano przez Qurek

Jonek132    0

Jak chcesz brać do niego maszyny to max 80% obciążenia silnika ;)

Lepiej pracować węziej i dłużej niż zajeździć ciągnik w rok bądź dwa ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam taki sam ciągnik i u mnie będzie pracował z agregatem uprawowym 3.40 metra, pług 5 skibowy, i gruber 7 łap 2.40 szerokości do uprawy bezorkowej.

criskp86    3

mam new hollanda td95d pługi obrotowe pottinger 3 skibowe, agregat uprawowy 4,2 metra, belarka sipma, talerzówka akpil 2,7m, kosiarka pottinger novadisc265, rozrzutnik metal fach 6 ton, siewnik do zboża kongskilde 3m, z tymi maszynami pracuje ten ciągnik bez problemu :-)

Jonek132    0

do 95km to polecał bym pług 5-cio skibiwy 5x35, rozrzutnik 6-8 ton, ,,agregat uprawowy" 4 metrowy, talerzówka 3,5 metra, i może rozsiewacz z 1,5 tony ład. ;)

piot13579    6

ja posiadam john deere 3030 niby ma 92 km ale bez problemu daje rade z pługiem 5 odkładnie 36, gruber 6 łap szerokość 2m, wóz asenizacyjny 9000l , rozrzutnik obornika 8t , agregat uprawowy 4, 2m (ale tylko jak napęd załącze, jak wyłącze zaraz staje)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bociek99
      Zapraszam do obejrzenia mojego filmu nakręconego u mojego wujka. https://www.youtube.com/watch?v=VnF6lKrg6Yo
      pozdrawiam.
    • Przez dawid109
      witam:) zakładam te forum ponieważ już niedługo polecą jęczmienie ozime. Na kiedy planujecie pierwsze koszenie ?
    • Przez tabaluga797
      witam. nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ten post. mam problem odnosnie otrzymania dopłat a przeorania pola. na wiosne 2013 roku wsiałem zboze ( w planie normalnie miałem zamiar zbioru) ale zborze zostało zalane. Moje pytanie dotyczy tego czy musze cos takiego zgłaszac do arimr ?? biore dopłaty z onw.
    • Przez adi-180
      witam 2013 rok był dla mnie rokiem pełnym eksperymentów uprawowych ponieważ spróbowałem obsiać parę ha kukurydzą słodką , trochę grochu , i część fasoli po grochu. Wydajności były dość pokaźne ponieważ kuku dała 16t na czysto po odliczeniu zanieczyszczeń X 0,55 gr. zaś groch 5,5 t X 1zł a fasola 3 t e nie pamiętam ceny trzeba luknąć w fakturę. A jak u was bawicie się w takie rzeczy i jakie wydajności.
    • Przez Maniek1178
      Witam
      Ile urosło wam fasoli z 1 ha (igomoska i malinka) ?
      Jakie są ceny w waszych regionach?