Zaloguj się, aby obserwować  
waldek315

oświetlenie maszyn zawieszanych/ponadgabarytowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mtz82r96    4

Maszyny zawieszane (np. pług), jeśli zasłaniają światła ciągnika, muszą mieć własne światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko co wystaje więcej niż 0,5 m poza tylny obrys ciągnika musi być wyposażone w światła, nawet jeżeli nie zasłania świateł ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

A mógł by ktoś napisać jakie powinny być odległości lamp tylnych od siebie i jakie odległości lamp obrysowych wg. prawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lampy obrysowe stosujesz przy szerokości większej niż 2,4m. Co do odległości między światłami, to muszę pogadać z kolegą diagnostą bo nie pamiętam w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tej dyrektywy wynika, że generalnie odległość między światłami ma być nie mniejsza niż 600mm, a odległość od zewnętrznego obrysu nie większa niż 400mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelek116a
      Witam!
      Chciałbym założyć w swoim zetorze 7011, Lampy robocze na dach, dwie z przodu i jedna z tyłu. Pytanie moje polega na tym czy przy tej mocy nie było by zbyt duże obciążenie dla akumulatora. Nie chciałbym go rozwalić. Jeszcze jedno pytanie czy mógłby ktoś podpowiedzieć z kąd wziąć zasilanie i jak podłączyć bezpieczniki itp.
      Tutaj daje linki do tych lamp:
      Ta z tyłu:
      http://allegro.pl/panel-led-lampa-halogen-126w-42x3w-12-24v-cree-i5921450319.html
      A te z przodu:
      http://allegro.pl/panel-led-lampa-robocza-halogen-72w-7200lm-hit-i6080540239.html
       
       
       zeto
    • Przez Famer21
      Witam, zapewne takie temat już istnieje, ale nie potrafię znaleźć jakiego sprawdzonego środka używacie do mycia maszyn?
    • Przez rekin19k
      Witam,
       
       
    • Przez Adamo90
      Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.
    • Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj