Kameleont25

Program do rysowania/tworzenia schematów elektrycznych.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kameleont25    75

Szukam programu do rysowania/tworzenia schematów elektrycznych. Chodzi o taki program do tworzenia w miarę prostych schematów, takie jakie występują w ciągnikach, a nie takiego do tworzenia płytek PCB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Autocad z rozszerzeniem elektrycznym, tylko w przypadku elektryki lub hydrauliki by każda linia była w innym kolorze potrzebna jest masa warstw.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
node3mer    24

crocodile clips albo yenka. to chyba najbardziej popularne i nie trzeba całego autocada piracić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bel920
      mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jakie sa najlepsze proste programy do robienia filmików ale po polsku i żeby odbierały filmiki w formacie MP4
    • Przez AF_Mirek
      W części forum dotyczącym warzyw i owoców wprowadzamy prefiksy. Oczywiście dotyczy to tematów, w których da się sensownie tak zapisać tytuł.
      To znaczy, że tytuły zakładanych wątków powinny wyglądać następująco:
      [malina] Ile sadzonek na 1ha?
      [truskawka] Zakładanie uprawy
       
      Czyli w nawiasie kwadratowym nazwa uprawy, zapisana w liczbie pojedynczej, a następnie zagadnienie, którego dotyczy wątek.
       
       
      Mam nadzieję, że prefiksy pomogą łatwiej znaleźć wątki dotyczące konkretnych zagadnień, problemów.
    • Przez AF_Mirek
      W części forum dotyczącym warzyw i owoców wprowadzamy prefiksy.
      To znaczy, że tytuły zakładanych wątków powinny wyglądać następująco:
       
      [malina] Ile sadzonek na 1ha?
      [truskawka] Zakładanie uprawy
       
      Czyli w nawiasie kwadratowym nazwa uprawy, zapisana w liczbie pojedynczej, a następnie zagadnienie, którego dotyczy wątek.
       
      Mam nadzieję, że prefiksy pomogą łatwiej znaleźć wątki dotyczące konkretnych zagadnień, problemów.
    • Przez xerion3800
      Witam.
      Poszukuję osoby która zna się na programach unijnych.
      Sprawa rozchodzi się że o to że moja gmina chce kupić nowy ciągnik dla MZGKiM.
      Wiadomo. takich pieniędzy nie będzie łatwo załatwić. Więc z burmistrzem chcemy podciągnąć to pod jakiś program. I tu moje pytanie jaki????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj