Skocz do zawartości
marius21

JD 952 co o nim sadzicie?

Polecane posty

marius21    0

Co sadzicie o tych kombajnach jakie jaest spalanie w nich i jakiej mocy jest silnik. wogule piszcie wszystko co wiecie na ich temat :rolleyes:

JD1052    79

Ja mam 1052 sprawuje sie bardzo dobrze. A co do spalania to nie wiem, wydajność to 1ha w 1.10godz w jęczmieniu przy 4 t/ha z 3 m chederem czyli lepiej od bizona a ma dużo mniejszy cheder. :rolleyes: Jak chcesz możemy pogadac na gg 11281065

marius21    0

ja mam wlasnie takiego 952 z 84 r cheder mam przy nim 3.60 kosy :rolleyes: nie pamietam ile ma motogodzin ale nie za duzo

na wyposazeniu ma kabinke i sieczkarnie zalanczana elektrycznie :rolleyes: mi to on pali barzo malo w przeciwienstwie do poprzednich jd ktore mialem:)

Wiadomość z agroFakt.pl

marius21    0

witam

mam takie pytanie mam zamiar w tym roku wymienic pas napedowy w moim kombajnie czy zalecana jest wymiana obu czy wystarczy z wymienie 1??

i jeszcze mam pytanie ile moze takie cos kosztowac i czy lepiej doplacic i kupic orginalny pas??

kombinator18    18

W moim byly zakladane 2 pasy jednoczesnie 1 to orginal z symbolami JD a drugi to jakis zamienik.

Co moge powiedziec po 2 sezonach orginal to orginal.

Zamienik ma sie tez dobrze ale wyglada juz trochu gorzej od orginalnego :)

skrzyp    1

Witam. Właśnie też wymieniłem pasy jezdne w 960. Kupiłem pasy TAGEX , są połowe tańsze a jakść taka sama jak nie lepsza. Widziałem już pasy orginalne john deera made in poland. Tylko ważne jest żeby pas był sygnowany numerem katalgowym jd , takie pasy robi właśnie tagex , rolounds , trochę optibelt. Myślę że roloundsa dostaniesz już za trzy stówki.

Jeżeli chodzi o wymianę jednego czy dwóch, to jeżeli pasy są trochę przypalone w jakimś miejscu, są poszarpane to załatwisz sobie wariator i pas nowy poleci try miga.

marius21    0

ja to zobacze wymienie oba paski chociaz nie ukrywam ze jezeli paski orginalne nie beda przesadzone z cena to zaloze orginaly

marius21    0

witam

mam problem po odpaleniu mojego john deera nie uruchomily zie zegary od temp plynu i od obrotow mlocarni jaka moze byc przyczyna i gdzie sa umieszczone czujniki od tych zegarów??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo932
      Witam, proszę o opinię tych kombajnów. Jestem na zakupie kombajnu i na pewno będzie to kombajn z rodziny JD - mam szybki, bliski i bardzo tani serwis. Chciałbym żeby się wypowiedzieli właściciele a nie dzieci, które widziały kombajn zza płotu. proszę o wszystkie zalety oraz wady.
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.