heniek

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

U mnie w okolicy jest nowa Warfama 6 ton(pionowy adapter) i ja też zamierzam kupić:).Cena zależy od adaptera . Koszt warfamy 6 ton z poziomym adapterem-chyba 30tyś. brutto. Jak chcesz to napisz e-maila do Warfamy a oni ci cały cennik rozrzutników przyślą tak jak mi :D

 

PS. jak ktoś chce cennik to niech napisze

Pozdro FarmerF10244c1


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja mysle na zmiana swojego 2 osiowego sipmyz 95r ogólnie stan igiełka :) Poza 1/4 podlogi bo jakis felerny arkusz blachy wsadzili :D i skorodował a reszya 3/4 jak nowe, burty nie maja zadnych dziór itd. na wałkach niedawno wymienione wszytkie łożyska. i poza nimi nie było w nim żadnej awarii. Ile za niego można wziac powiedzmy po wymianie tego felernego arkusza w podłodze bo srodkiem go przeżarło całą długoscia :) JA tak myslałem koło 8tys wiziac a moze i wiecej bo naprawde porzadny i w ładnym stanie ( garażowany) A mam ochote na jakiegos 6-8t tandema lub t 088 :) Tylko dopuki nie kupie wiekszego ciagnika to w rachune wchodzi tylko 6-8t bo 7341 nie darady z t-088 :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

7341 spokojnie da rade z T088 ja kiedys jezdzilem z takim rozrzutnikiem C-385 bez napedu i w sumie bylo ok iedynie przedniego napedu czasem brakowało, takie rozrzutniki spokojnie od 10 tys do remontu mozna kupic, znam goscia ktory ma ok 10 sztuk w roznym stanie

pozdrawiam


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

zdjęcia chyba rozrzutników a nie gościa?? ;)


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

no ale z t -088 to tylko poradzi sobie na sciernisku czy po kukuryczy a na wiosne jak jescze jest mokro to można zapomniec bez ciagnika ponad 100KM ;) Juz przegladałem ogłoszenia i za ładnego po remoncie to 24tys krzycza ;) a byle złom 14 tys. NA remonty to ja za bardzo nie mam czasu ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

ja jeździłem C-385 nawet na wiosne jak było mokro na polu tyle ze nie nakładałem pełnego. później kupiłem zt-323 ale tym to juz nie miałem problemów.


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

panowie tak przy okazji powieżcie mi ile można wziąsc za rozrzutt

nik 2 osiowy 5 t z czarnej białostockiej Blachy są super wałki też suer jedynie łancuchu sa troche przyjechane żastaniaqwiałem się nad 8 tyś ale nie wiem czy ta cena kogoś nie wystraszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
no ale z t -088 to tylko poradzi sobie na sciernisku czy po kukuryczy a na wiosne jak jescze jest mokro to można zapomniec bez ciagnika ponad 100KM ;) Juz przegladałem ogłoszenia i za ładnego po remoncie to 24tys krzycza ;) a byle złom 14 tys. NA remonty to ja za bardzo nie mam czasu ;)

Za 24 tys. to idzie chyba jakiegoś Tytana z Brzegu kupić-i Twój 7341 nie będzie miał problemów-a wyrób dosyć solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
Za 24 tys. to idzie chyba jakiegoś Tytana z Brzegu kupić-i Twój 7341 nie będzie miał problemów-a wyrób dosyć solidny

 

 

Za 24tys nowego to chyba 5t ;) 6t to koło 30tys a 8t pionowe 40tys wiec za pół cenuy byłby forszaj ;) A podobno sanie do zajechania. jakby był jakis po remoncie za 20ty to sie opłaca brac ;) na 10lat z głowy napewno


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Za 24tys nowego to chyba 5t ;) 6t to koło 30tys a 8t pionowe 40tys wiec za pół cenuy byłby forszaj ;) A podobno sanie do zajechania. jakby był jakis po remoncie za 20ty to sie opłaca brac ;) na 10lat z głowy napewno

No tak ale pisałeś że Twój ciągnik jest za mały do Fortschritta-więc doradziłem co mogłem-tak poza tym to ja na mojego RT-5 ładuję dokładnie dwa razy tyle co na dwuosiowy -no i w Fortschrittcie masz cholernie wysoki załadunek-a to też czasami może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

zobaczymy na razie to plany. Myslac przyszłosciowo pasowałoby cos wiekszego ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosysko    0

Ja kupiłem dwuosiowy rozrzutnik za 2700 na przetargu, dołożyłem 1000 na remont i śmiga aż miło już czwarty rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No powiem że trochę duży jest ten rozrzutnik ;)

Jego zaletą jest to że jest stabilny, bo ma nisko położony środek ciężkości :D

Nie wiem jaka jest jego ładowność, ale jak nie będzie grząsko to 914 powinien z nim pracować sprawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

on wogóle był używany ???? Bo ja mam taki sam z 95 roku to troche gorzej wyglada ;) I myslałem zeby koło 8tys wziasc jakbym sprzedawał :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Był mało używany, zawsze był garażowany i po każdym wywożeniu obornika dokładnie myty.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj