Skocz do zawartości
heniek

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane?

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Rozrzutniki

U mnie w okolicy jest nowa Warfama 6 ton(pionowy adapter) i ja też zamierzam kupić:).Cena zależy od adaptera . Koszt warfamy 6 ton z poziomym adapterem-chyba 30tyś. brutto. Jak chcesz to napisz e-maila do Warfamy a oni ci cały cennik rozrzutników przyślą tak jak mi :D

PS. jak ktoś chce cennik to niech napisze

Pozdro FarmerF10244c1

bialy2005    193

ja mysle na zmiana swojego 2 osiowego sipmyz 95r ogólnie stan igiełka :) Poza 1/4 podlogi bo jakis felerny arkusz blachy wsadzili :D i skorodował a reszya 3/4 jak nowe, burty nie maja zadnych dziór itd. na wałkach niedawno wymienione wszytkie łożyska. i poza nimi nie było w nim żadnej awarii. Ile za niego można wziac powiedzmy po wymianie tego felernego arkusza w podłodze bo srodkiem go przeżarło całą długoscia :) JA tak myslałem koło 8tys wiziac a moze i wiecej bo naprawde porzadny i w ładnym stanie ( garażowany) A mam ochote na jakiegos 6-8t tandema lub t 088 :) Tylko dopuki nie kupie wiekszego ciagnika to w rachune wchodzi tylko 6-8t bo 7341 nie darady z t-088 :)

bendek    0

7341 spokojnie da rade z T088 ja kiedys jezdzilem z takim rozrzutnikiem C-385 bez napedu i w sumie bylo ok iedynie przedniego napedu czasem brakowało, takie rozrzutniki spokojnie od 10 tys do remontu mozna kupic, znam goscia ktory ma ok 10 sztuk w roznym stanie

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

bialy2005    193

no ale z t -088 to tylko poradzi sobie na sciernisku czy po kukuryczy a na wiosne jak jescze jest mokro to można zapomniec bez ciagnika ponad 100KM ;) Juz przegladałem ogłoszenia i za ładnego po remoncie to 24tys krzycza ;) a byle złom 14 tys. NA remonty to ja za bardzo nie mam czasu ;)

bendek    0

ja jeździłem C-385 nawet na wiosne jak było mokro na polu tyle ze nie nakładałem pełnego. później kupiłem zt-323 ale tym to juz nie miałem problemów.

KAROL0905    1

panowie tak przy okazji powieżcie mi ile można wziąsc za rozrzutt

nik 2 osiowy 5 t z czarnej białostockiej Blachy są super wałki też suer jedynie łancuchu sa troche przyjechane żastaniaqwiałem się nad 8 tyś ale nie wiem czy ta cena kogoś nie wystraszy

jaro    163
no ale z t -088 to tylko poradzi sobie na sciernisku czy po kukuryczy a na wiosne jak jescze jest mokro to można zapomniec bez ciagnika ponad 100KM ;) Juz przegladałem ogłoszenia i za ładnego po remoncie to 24tys krzycza ;) a byle złom 14 tys. NA remonty to ja za bardzo nie mam czasu ;)

Za 24 tys. to idzie chyba jakiegoś Tytana z Brzegu kupić-i Twój 7341 nie będzie miał problemów-a wyrób dosyć solidny

bialy2005    193
Za 24 tys. to idzie chyba jakiegoś Tytana z Brzegu kupić-i Twój 7341 nie będzie miał problemów-a wyrób dosyć solidny

Za 24tys nowego to chyba 5t ;) 6t to koło 30tys a 8t pionowe 40tys wiec za pół cenuy byłby forszaj ;) A podobno sanie do zajechania. jakby był jakis po remoncie za 20ty to sie opłaca brac ;) na 10lat z głowy napewno

jaro    163
Za 24tys nowego to chyba 5t ;) 6t to koło 30tys a 8t pionowe 40tys wiec za pół cenuy byłby forszaj ;) A podobno sanie do zajechania. jakby był jakis po remoncie za 20ty to sie opłaca brac ;) na 10lat z głowy napewno

No tak ale pisałeś że Twój ciągnik jest za mały do Fortschritta-więc doradziłem co mogłem-tak poza tym to ja na mojego RT-5 ładuję dokładnie dwa razy tyle co na dwuosiowy -no i w Fortschrittcie masz cholernie wysoki załadunek-a to też czasami może być problem

gosysko    0

Ja kupiłem dwuosiowy rozrzutnik za 2700 na przetargu, dołożyłem 1000 na remont i śmiga aż miło już czwarty rok.

kris14    259

No powiem że trochę duży jest ten rozrzutnik ;)

Jego zaletą jest to że jest stabilny, bo ma nisko położony środek ciężkości :D

Nie wiem jaka jest jego ładowność, ale jak nie będzie grząsko to 914 powinien z nim pracować sprawnie :D

bialy2005    193

on wogóle był używany ???? Bo ja mam taki sam z 95 roku to troche gorzej wyglada ;) I myslałem zeby koło 8tys wziasc jakbym sprzedawał :D

Patrick345    130

Był mało używany, zawsze był garażowany i po każdym wywożeniu obornika dokładnie myty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez johny22
      Poszukuje siewnika do poplonów najlepiej jak by był to nowy zestaw, preferował bym układ z rurami wysiewającymi w ilości +/- 10szt na 3m robocze. Na co ciekawego zwrócić uwagę, co możecie polecić co się sprawdza dla wysiewu drobnych i grubych nasion?
    • Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać