heniek

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
heniek    2

Chodzi mi o polski rozrzutnik dwuosiowy.

Ogladalem dzisiaj 8-letni (tak mowil wlasciciel) cenil go na 6000 zl ale byl bez burt bocznych i podlogi,daje do tego profile 50x50 na burty (zamierzal go remontowac) ,blache na podloge trzeba kupic bota jego za cienka nadaje sie na burty. Walki rozrzucajace trzymaja troche na lozyskach pozostale czesci tez beda do przegladu.

  Wiadomo troche roboty i kasy trzeba jeszcze wlozyc tylko pytanie czy nie lepiej szukac troche drozszego ale kompletnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

a ja tak niedawno  na allegro widzialem nowiutki rozrzutnik prod.polskiej 2 osiowy cenil sobie go 11.000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Za 6 tyś taki złom to chyba nie warto, pewnie walki tez będą do wymiany, metal teraz też nie jest tani, a jeszcze ile roboty, i jeszcze ile farby  ::) , tu  http://www.allegro.pl/item138504976_rozrzu...wy_lodzkie.html za 4,5 tysiąca masz po remoncie, nowe jednoosiowe są koło 8tys.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Ja swoj sprzedalem za 4,2 tys a kolega tez sprzedaje ale chce wiecej chyba 6,8 tys ale jego jest w bardzo dobrym stanie blacha w podlodze to chyba 0,3 burty tez niedawno robione i tez z grobej blachy robil go do siebie ale okazalo sie ze jest za maly i kupil forschritta  T088 .Ma tez do niego orginalne nadstawki do kiszonki i jest odmalowany.Jak chcesz to ci moge rzucic fotki w niedziele


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

a propos rozrzutników -za ile mogę sprzedac rozrzutnik 3,5 t w db stane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

A ja kupilem w tym roku 2-osiowy za 1500 polalem lancuchy olejem i juz ze 25 hektarow wywiozl i nic sie nie zepsulo :D


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

za 1500 zeta t-088 to nie wiem w jakim byłby stanie  ???


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

czy ja mówię że za 1500?

skoro U1224 ma tyle obornika to ten wydaje mi się trochę za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

chyba miał okazje to kupił ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Dokladnie. Ja tam jechalem z mysla kupienia ładowacza ale jak przyjechalismy na miejsce koles powiezial ze za 1500 moge brac no to jakbym nie wzial to bylbym c hyba glupi. Na razie powolutku ten musi starczyc bo w tym roku jeszcze zmiana ciagniki a podajniki kubelkowe mnie czekaja wiec rozrzutnik narazie sie odmaluje i na wiosne jeszcze on porozrzuca...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek    2

Ogladalem wczoraj na Allegro ten o ktorym pisal Kserkses ale to starszy model 2-walkowy wiec sila rzeczy na pewno bardziej wyekaploatowany niz te nowsze (rama,przekladnia).

Ale ogladalem dzis u znajomego rozrzutnik 18-letni (tabliczka znam.) i rama byla w polowie pod oryginalnym lakierem ,burty boczne skorodowane na 2 lata starcza  podloga poprzecierana ale on chce go sprzedac dopiero jak go wyremontuje i jeszcze nie wie za ile ale na pewno za duzo.

Tamten ktory ogladalem wczoraj tez na pewno mial18 a nie 8 lat a w dodatku rama w gorszym stanie a opony mialy obydwa tak samo spekane ze starosci.

  Poczekam moze mnie sie tez trafi jakas okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

a ja tam z ojcem prawie skończylśmy remont starej 2-osiówki  :)no to już będzie miała ok 30lat jak nie więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzezmen    0

My z tatą 3 lata temu kupiliśmy samą ramę (bez kół) od tandema(6T jeśli dobrze pamiętam.Daliśmy za nią nie całe 2 tys.Przez zimę zrobiliśmy go na cacy:)Wyniósł nas koło 6,5 tyś gdzie w agromie o tym czasie kosztoował 140!Od tego czasu jedynie łożysko poszło.W tym roku został kompletnie odmalowany.Jest nawet na galerii z nadkładkami do kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby kogoś interesowało to kompletna odbudowa (tzn po za ramą wszystko nówka) T 088 to wydatek ok 26 tyś PLN + robocizna


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a ten t 088 ma jakąś zasówę przed wałkami czy nie? ile moze teraz kosztowac tytan 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

t088 ma zasówę jak sobie zrobisz <_< a nowy tytan coś ok 40 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek    2
Ogladalem wczoraj na Allegro ten o ktorym pisal Kserkses ale to starszy model 2-walkowy wiec sila rzeczy na pewno bardziej wyekaploatowany niz te nowsze (rama,przekladnia).

Ale ogladalem dzis u znajomego rozrzutnik 18-letni (tabliczka znam.) i rama byla w polowie pod oryginalnym lakierem ,burty boczne skorodowane na 2 lata starcza  podloga poprzecierana ale on chce go sprzedac dopiero jak go wyremontuje i jeszcze nie wie za ile ale na pewno za duzo.

Tamten ktory ogladalem wczoraj tez na pewno mial18 a nie 8 lat a w dodatku rama w gorszym stanie a opony mialy obydwa tak samo spekane ze starosci.

  Poczekam moze mnie sie tez trafi jakas okazja.

I w koncu okazja sie trafila :rolleyes: kupilem od goscia ktory troche handluje sprzetem ;polski 2-osiowy,burty na koncu na styku z podloga maja dziury,podloga w porzadku ,opony ok,rama i podloga od spodu z wypryskami rdzy (do zrobienia zimą),musial byc garazowany podobno odkupiony z szkoly rolniczej z Czech,rocznik 1985 cena 5500 zł.

Pozdrowienia i Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto TYTANA kupywac chociaz rodzima firma ale lepiej na moje kupic t 088 za 10 tys i dołozyc z 5 i masz taka maszyne ze heja :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterek    0

sprzedałem miesiąc temu rozrzutnik warfamy tandem za 10000. ale był w super stanie.10 lat, ale może z 1000ton w żywocie wywiózł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korks    5

mam na sprzedaz polski 5 tonowy, dwu osiowy, stan bdb,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

Witam ja z 3 lata temu kupilem dwuosiowke za 2,7 tys po generalnym remonocie chodzi bezawaryjnie do dzisiaj.Nowy ma spod podwojna tasme oraz walki


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj