Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wikizal20

licznik motogodzin MF390

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wikizal20    0

Wtam,pytałem was niedawno o hamulce i jeszcze raz dziękuj za podpowiedz, która mi pomogła.Morze ktoś wie gdzie morzna kupić licznik motogodzin do mf 390 nie na linke tylko kable taki jest w moim MFie. A czy da się go naprawić?. Z góry dziękuje za podpowiedz.

hubertuss    483

Co się dzieje, nie pokazuje obrotów nie liczy mth. Można spróbowac znaleźć używany ale cięzko będzie. Nowy w serwisie pewnie drogi. Napęd licznika jest od alternatora. Można sprawdzić czy tam jest wszystko w pożądku ewentuanie licznik znaleźc dla kogoś kto je cofa. Może coś znajdzie i naprawi.

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    483

Prawdopodobnie poprzedni własciciel cofal licznik i uszkodził ząbki pomiędzy kółkami z cyferkami pokazującymi tysiące i setki. Nie wiem czy jest sens pchać kase w drugi licznik. Niech liczy jak chce i tak już nie wiadomo ile było. Ważne, że obroty pokazuje są ważniejsze przy pracach polowych np.

wikizal20    0

Fergusona mam od sierpnia,używany jest głównie do załadunku paszowozu,obornika itp.niewiem ile się nim nakręci mtg.

hubertuss    483

Jeśli chodzi ci tylko o godziny. Poszukaj na allegro elektronicznych liczników godzin pracy. Podłącza się to pod zapłon i godziny liczy. Nie są to moto godziny bo nie jest to skorygowane z obrotami. Ale mniej więcej czas pracy pokaże. Orginalny licznik tylko u korbanka za parę stów przy dobrych układach. Chociaż cena może wyrazić się w tysiącach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować