Polecane posty

miser    0

Ja mam w mobilu Presidenta Harrego II ASC+President Texas (chyba najdłuższa antena na rynku 2,08 m) + mikrofon Maas KM 2018(echo+wzmocnienie). Świetny zestaw, jedyną wadą jest cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

A ja mam zestawik Presidenta Harego II z ASC + antenkę Sirio 1,5m bardzo dobry zestawik gorąco wszystkim polecam jedyne wady to krótki przewód do gruchy standardowy o raz cena zestawu ale antenka ta kosztuje ok 120zł i jest godna uwagi mona na tym zaoszczędzić.

President Hary ma tryb AM/FM a Johny AM tylko jeśli ktoś jeździ za granice polecam harego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miser    0

Przymierzam się do zakupu drugiego zestawu. Na razie mam antenę Lemm AT1200 i ma być jeszcze do tego Uniden 510. Ten zestaw będzie śmigał w Volkswagenie T4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

a nie lepiej U520 kupić bo ma RF Gain'a który się przydaje np w mieście i jak się chce np słyszeć tylko z mniejszej odległości niż max co można wyciągnąć z anteny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

My w sobotę kupiliśmy do skody zestaw Presidenta johnny II i antene też Presidenta tylko że krótką , zestaw kosztował 770 zł, 470 radio i resztę antena :mellow:


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miser    0

W Harrym mam RF Gain i wcale go nie używam. U510 w zupełności wystarczy. T4 jeździ głównie mój ojciec i nie ma wygórowanych oczekiwań :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Witam!!

Mam problem chce kupic cb radio w granicach 200-250zł , na oku mam alana 102 ale co o nim powiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Poszukaj na Allegro jakiegoś używanego starego Presidenta to będziesz wiedział że masz porządne radio, a nie jakąś imitacje. Teraz bardzo ciężko o dobre radio, a nowe to wszystkie z jednego kitu robione nade in CHINA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

radio jakie chcesz a antena sirio ml 145 (prawie póltora metra ma) a jak wydaje Ci sie za długa to wilson albo sirio (1m) krótszych nie kupuj :lol:

 

 

Radio to pikuś, tylko zalezy od funkcjonalnosci a antena robi swoje

 

kumpel ma radio midlanda (nie chce szukac symbolu ale tego rozbudowanego) i antene sirio 100cm

ja mam inteka m-110 plus (takie zwykłe proste radio) i antena wilson tez 100cm i na postoju, on w garażu a ja na podwórku złapaliśmy się, w prostej lini 13km od siebie :D

Tak samo sie słyszeliśmy i szło się dogadać.


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Kolego ja polecam midlanda 102 na allegro w granicach 200-220zł + jakas dobra antena i naprawde do osobówki wystarczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie grunt to bacik. :lol: Ważne jest, aby montować bar na środku dachu, bo są najmniejsze zakłócenia sygnału. Kolega miał policyjny bat, 30cm, a gruby jak kciuk. Zbierał elegancko z małymi szumami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

z własnego doświadczenia nie polecam anten hustler 100 bardzo słabe wykonanie i po kilku miesiącach antena po prostu robi się ruda od korozji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Dobre radio i w miarę tanie są radia Uniden.

 

miałem hustlera i dobrze się trzymał jeżdził ze mną z rok chyba bo zmieniłem na montażowego lemma AT-1500 a hustlera wydałem znajomemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Co do tego unidema to słyszałem ze nie mają certyfikatu czy coś ??? Z resztą kto na to teraz patrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

uniden nie posiada homologacji na Polskę i niestety jego używanie w Polsce jest zabronione. Kumpel mi kiedyś mówił ze jego kumplowi to ,,miśki" zabrały radio za brak homologacji.

 

Najlepszym przykładem jest allegro, gdzie Unidena już nie można kupić, bo jest prawnie zakazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Zakazany bo był konkurencją dla presidenta który to był na tych samych częściach co Uniden tylko że wiadomo był droższy bo president. Mam Unidena, jakoś mi to nie przeszkadza. Zresztą zakaz jest na sprzedaż a nie używanie. A dodam radio mam 2 lata ponad i mnie miśki jeszcze nie złapały a często jeżdze z wyłaczonym radiem (jak z kimś jadę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

uniden nie posiada homologacji na Polskę i niestety jego używanie w Polsce jest zabronione. Kumpel mi kiedyś mówił ze jego kumplowi to ,,miśki" zabrały radio za brak homologacji.

 

Najlepszym przykładem jest allegro, gdzie Unidena już nie można kupić, bo jest prawnie zakazany.

 

Jak nie można, jak jeszcze można http://www.allegro.pl/item894529802_super_uniden_nowy_lodz_zobacz_koniecznie.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

idzie mieć na legalu unidena...

 

Od kilku lat nie mozna, ale mając homologacje na nie mozna uzywać, a z kwitem to tak robią ze kserują czy coś, prawo nie działa wstecz i kwit z dobrego czasu i jest OK ;)

 

A uniden to president w innym opakowaniu... :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arion650
      Witam.Mam pytanie odnośnie wymiany radia oryginalnego w Pronarze 1025 ponieważ nie wiem jak je wyjąć i nie wiem czy nie trzeba zdejmować do tego podsufitki.Prosze o szybką odpowiedz jeżeli ktoś to robił.
       
      PS.Z góry dziękuje,pozdrawiam
    • Przez PrzemysawMatus
      Witam.
      Otóż mam problem, od pewnego czasu radio w zetorze zaczęło tracić zasięg pojawiały sie szumy, brak sygnału. Do rzeczy, w jaki sposób to radio zdemontować? Za żadne skarby nie moge go wyjąć z panelu, nie wiem w jakim miejscu jest zamocowane próbowałem przez otwór głośnika, ale nie ma dostępu. Mam nadzieję, ze sa osoby, które miały doczynienia z tym problemem. Pozdrawiam
    • Przez Pitlok4991
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 7120 z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
      Dodam że tabliczka jest w kabinie, w Angielskim katalogu znalazłem że numer powinien być "in the floor" jednak na podłodze ani pod nią nigdzie nie potrafię go znaleść
      na ramie z przodu traktora też nie ma.  Pojechałem do znajomego do sąsiedniej wioski gdzie ma taki sam traktor jednak tam też nikt nie wie...
      Może jest na forum ktoś kto rozwiążę tą zagadkę i jednocześnie pomoże ? 
    • Przez Konrad156
      Witam mam fendta 310 z 92r i nie ma on radia a nwm jakie bedzie pasować do niego bo jak patrzyłem  w sklepie to żadne nie ma takiego wejścia . Liczę na pomoc
    • Przez Sebastian567
      Witam mam problem posiadamy case i new holHolland w case aby radio działało trzeba przekręcić kluczyk a w new holland stacyjke włączyć powoduje to po dłuższym czasie rozładowanie bateri co mogę zrobić aby działało jak w case?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj