Hanter150

Problem ze zgarniaczem obornika

Polecane posty

Hanter150    2

Otóż mam hydraulicznych zgarniacz obornika z Rolstalu. Do tej pory nie występowały w nim żadne awarie a teraz pod sam koniec wypychania obornika zawór nie cofa łopatek choć pompa tłoczy aż staje silnik. Po wyłączeniu i odczekaniu około 0,5 godz chodzi znowu normalnie. Czy spotkaliście się z takim czymś??? Wiecie może co może być nie tak???


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega miał podobny problem i miał za słabą pompę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

No ale to aż silnik staje jakby pompa była słaba to by chyba aż tak nie tłoczyło. Tak sie dzieje nawet kiedy płyta jest pusta i nie musi daleko pchać.

 

 

 

 

 

<------ 200


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może coś blokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Hm ale nic nie blokuje bo patrzeliśmy i po odczekaniu bez niczego idzie dalej.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaki masz zgarniacz? Skraper czy Teska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

kolego, znam ten problem. mam taki sam zgarniacz. tamtej zimy te z mi tak nawalał... ale znalezliśmy problem, tam przy pompie jest taka częśc,,, tak jajby rozdzielacz czy coś w tym stylu, tam są śróbki na ampule.., nimi musisz pokręcić i wyregulować, ustawić tak zeby chodził... moge ci foty wysłać, chybqa ze masz wogóle inny zgarniacz, inna pompe czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

@Wsk125ccm jak masz fotki to wstaw do galerii albo wyślij mi na maila. To tam gdzie zaplombowane??? U mnie na wierzchu niema tylko z boku przy rozdzielaczu ale są zaplombowane. Pląbe można zerwać ale czy to jest to. Jak masz fotke to wyślij to się zorjętuje. Mój e-mail to Hanter150@interia.pl albo wstaw do galerii.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel147    0

a jak ustawić  by chodził szybciej? ostatnio wolno mi chodzi i nie wiem jak ustawić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A niby skąd mamy wiedzieć jaki masz zgarniacz obornika :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj