Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian1264
      Koledzy bałagam o pomoc skosilismy przyczepę owsa i jest troszkę zielonego a jest suchy ma 12% czy to zaszkodzi jakoś dojrzałemu na kupie proszę o jak najszybsze odpowiedzi

• Przez TadzikC360
      witam siał może ktoś żyto jare na poplon żeby urósł na przyoranie pod zboże jare ?
    • Przez krystek1992
      Jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć czy jest w ogóle sens siać trawę w międzyplonie i czy coś w ogóle z tego będzie. Mam pole przygotowane tylko nie wiem co zasiać żeby urosło. Mam dwie propozycję: Futtertrio lub Country 2053 Turbo / PL-1 Express (mieszanki życic westerwoldzkich z koniczyną perską). Co o tym myślicie?
    • Przez pawelpzo
      Kupie gniotownik do  zboża walcowy.
    • Przez 1991Mateusz
      Witam. Jak w temacie potrzebuje 900kg pszenżyta ozimego do siewu, ładnego ,grubego po czyszczeniu . Odmiana jaka preferuje to rotondo choć inne też wchodzą w grę.
      Lokalizacja jaka mnie interesuje to małopolska lub świętokrzyskie.
      Kontakt 888-923-942  lub PW  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.