rob334

Wybita szyba Agrofarma [połączone]

Polecane posty

rob334    66

Witam.

Wie ktoś może gdzie mógłbym dostać tanio taką szybe, bo zamawiałem w firmie agroglas tą szybe już w lipcu i do tej pory jeszcze nie weszła na produkcje. Zapewniają mnie ze za dwa tygodnie juz bedzie, ale ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid13    1

Miałem mały wypadek i zbiła mi się szyba tylna. Mam pytanie czy lepiej kupić originalną szybę czy zamiennik. Słyszałem że te tańsze długo nie wytrzymują .


jmjmjm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Jak wymieniasz szybę na OC to bierz oryginalną, jak z własnej kieszeni to porównaj ceny i sam sobie odpowiedz. Wymieniałem szyby w Ferdku 255, to nie widzę różnicy w jakości i twardości. Kumpel w tym roku stracił drzwi i przednią szybę w NH brał oryginały tylko dlatego, że miał OC, różnica w cenie 150%.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Przecież szyby hartowane czy w niemczech z francji ogólnie europie pochodzą w większości z polski, np. z huty w Sandomierzu, są cięte tu na miejscu i rozsyłane lub cięte w zakładach w całej polsce ze szkła z Sandomierza, nawet u nas w okolicy jest kilka takich mniejszych czy jeden większy zakład który wycina szyby na wymiar wierci itd, wysyła zagranicę, a z zagranicy kupuje się markowe z nalepką :D szyby z Opatowa Tarnobrzega i Sandomierza :D

Chcesz to na pw mogę ci numer do jednego z tych szklarzy podesłac numer.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ten link co podał agromatik to do NH T 5000 za tylną chcą 300 zł a ja w serwisie dałem 1000 zł netto,plus uszczelka i wymiana 1500zł na AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez Tomek9a1
      Witam chciałbym się dowiedzieć jak powinna być zamocowana tylna dolna szyba. Mój ursus był kupiony bez tej szyby a chciałbym ją założyć tylko nie wiem jak bo niema tam żadnej ramki . Jak by ktoś miał fotki jak to jest zbudowane. Z góry dziękuje
    • Przez maliniak985
      Potrzebuje tanio drzwi prawe do swojego aresa 550 rz .Wie ktoś gdzie można kupić . okolice Łomży Białystok Olsztyn
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj