Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piter161

Ropa euro maus/tiger

Polecane posty

piter161    3

Wie ktoś jak długo trzeba robić uprawnienia na te sprzęty. I gdzie takie uprawnienia można zrobić?

Edytowano przez piter161

Krzyshad    2

Witam. Mnie osobście wysłała moja firma. Jest to dwu dniowy cykl szkoleń, a zrobić go można w HOLMERZE w Srodzie Sląskiej albo ROPA w Błonie koło Wrocławia.

Edytowano przez Krzyshad

piter161    3

Kolego dzięki za odpowiedź :D Zobacz na priv ;)

Edytowano przez piter161

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez waldini24
      Cześć posiadam ciągnik same tiger, jakiś czas temu wysiadła w nim hydraulika.
      Chce założyć pompę hydrauliczną na wał korbowy myślałem nad pompą od MTZ-a i od BIZONA według was która będzie lepsza ? A może założyć jeszcze inną ? chodzi mi o jakąś tanią !!!
    • Przez damian550i
      Temat podsumowujący poczynania polskiej reprezentacji oraz wcześniejsze przygotowania do euro,czyli budowa stadionów dróg itp. Jakie jest wasze zdanie wygraliśmy coś na tym czy totalna klapa ???
    • Przez lotos1590
      Witam!
      Mieszkam na małym gospodarstwie rolnym. Mój ojciec nie ma zbytnio czasu na prace polowe ponieważ prowadzi nie tylko jedną działalność. Często za niego pracuje ktoś z rodziny. Z tego powodu zaczęła znikać ropa. Postanowiłem coś w tym kierunku zrobić i pomyślałem żeby wstawić jakieś liczniki przepływowe na wyjście i powrót do zbiornika. Ale nie wiem jakie liczniki by się nadawały. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje B)

Tytuł pisz po ludzku...
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich. Mam podejrzenie że do silnika dostaje się ropa. Czytałem gdzieś że paliwo może dostać się do silnika przez nieszczelną pompę paliwową. Tylko nie wiem przez którą ? Zasilającą czy wtryskową ? Chciałbym naprawy dokonać we własnym zakresie chociaż nie jestem mechanikiem . Byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał jak do tego zabrać się . Chyba że ktoś ma jakiś inny pomysł w związku z tą ropą.
      Z góry dziękuje.