Zaloguj się, aby obserwować  
podol21

Pogłebiacze do pluga

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Pablito1
      Mam pytanie. Wie może ktoś jak połączyć bronę z pługiem grudziądzkim 2 skiby. Prosiłbymo fotografie i opisy
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam serdecznie
      Planuje zakup pługa używanego. Obecnie mam 3 skibowego Nimeyera 3x40 ale brak mi już do niego cierpliwości... boszka do rąk i ciąć Zainteresował mnie model VD z kvernelanda na "śrubowych" odkładniach. Z tego co wyczytałem bardzo ładnie orze, regulowana szerokość orki, konstrukcja mocna a zarazem niska waga, no i niskie zapotrzebowanie na moc podobno 4 skiby 90KM daje radę. Mam Renault Ares 550 95KM + turbo tego nimeyera wcale nie czuje spokojnie poradziłby sobie z 4 skibą z przodu komplet obciążników nic nie buja itp. i teraz mam pytanie lepiej kupić 3 skibowy czy 4 skibowy. Jeśli 4 to raczej vd85 a jak 3 to vd100 ziemie mam mozaikowate trochę górek, glina, lżejsza ziemia, trochę "złota" ogólnie 3 i 4a klasa. Doradźcie mi bo sam już nie wiem 3 czy 4 czy sobie ares poradzi ???
       
       
      Pozdrawiam
    • Przez Przemek077
      Witam
      Zastanawiam się nad przeróbką pługa UG 3. A mianowicie czeka mnie kapitalny remont pługa i zastanawiam się nad sposobem wstawienia zabezpieczeń śrubowych na korpusy oraz wstawienie większych, półśrubowych odkładnic. Macie jakieś pomysły, propozycje?? Jest to realne?
    • Przez matix1065
      Witam,
       
      Posiadam pług Unii-Grudziąc 3 skiby (1) , chce mu wymienić odkładnie na większe (2), i tu jest pytanie , czy c-360 ( zwykła ) uciągnie ? I ile by kosztowała mnie ta wymina ?
       
       
      Pozdrwiam


    • Przez Xeon
      Witam,
      Szukam pługa do ciągnika 115 koników.
       
      Niestety wolne środku, to tylko 4000zł, więć pozostaje tylko zagonowy. Zastanawiam się na półzawieszanym PHX 5 skib.
      Jeżeli chodzi o pola, to ma 'piaski', ale truchę gliny także.
      Skłaniam się ku PHXowi ze względu na jego masę, nie powinno byc już problemu za płytka orką na twardych fragmentach pola.
       
      Co o nim sadzicie - chodz głównie o jakośc orki?
      Ciągnik da sobie z nim radę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj