Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcin2057

Przeróbka tura 5 na większy pochył łyżki

Polecane posty

marcin2057    20

Witam mam Tura 5 http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/425962-ursus-902-tur-5/ i jest w nim mały problem szczególnie przy stawianiu bel z sianokiszonką bo chwytak nie pochyla się pod kątem 90* do ciągnika i zastanawiam się jak to przerobić i czy jak bym założył dłuższe siłowniki pochyłu lub zamienił ten łącznik od samopoziomowania z siłownikiem od pochyłu to czy by było lepiej ? Wszystkie wskazówki mile widziane.

0711piotrek    14

Też mam taki problem i myślałem zeby zamienic silownik z tym cieglem ale ono musi byc zaczepione nad siłownikiem tam na łącznaiu i wtedy moze by cos dalo tylko ze trzeba przerabiac swoznie bo u mnie są na ciegle ciensze a na siloniku grubsze

FINN    994

same siłowniki nic nie dadzą... przyjrzyj się jak ma rozwiązanie TUR-6 to bedziesz wiedział jak to zrobić, też ma T-5, a problem stawiania balotów rozwiązałem porzez zakup chwytaka do bel z metal-fahu ( typ szwedzki, jak to go nazywają) i balota stawiam za jednym podejściem, i zamierzam zamienić łyżkę na M-F, ponieważ ma inny kont mocowania do ramki, w twoim prawdopodobnie jest pod kontem 90 stopni

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez klusek
      witam!Mam pytanie czy warto by było zakładać do ładowacza TROLL 350 koła??I jeżeli tak to jak to wykonać??
    • Przez MAti21
      Witam , mam taki problem , a mianowicie mam ursusa 3512 na szerokim ogumieniu (opony tylne takie jak w c-360)
      i jest on zbyt szeroki np aby zapiąć do niego sadzarke do ziemniaków.
      czy ktoś go kiedyś próbował zwezić ? czy jedynym spodobem jest zmiana ogumienia?
    • Przez piech
      Witam wymienilem olej w skrzyni biegow i spuscilem z tura ,ale po tej wymianie jakoś to dziala ,ale tak jak by bylo powietrze w przewodach. Czy tego tura trzeba odpowietrzyć ?[ Jak tak to jak ?]

Temat przeniesiony z działu Renault
      SZYMANOX
    • Przez tomaszek83
      Witam

Czy takie rozwiązanie http://www.agrofoto....e/170819-posow/ sprawdza się przy rozrzucaniu obornika?
      Rozsypał mi się posuw przy polskim jednoosiowym rozrzutniku i zastanawiam sie czy taka przeróbka zdała by egzamin.
      Mam w domu dwa koła 45 i 11 zębów tylko czy to nie będzie za małe przełożenie?
    • Przez michal12301
      Witam. Jaki ciągnik polecacie do tura w tym przedziale mocy?