Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Darkos

Ankieta: Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 na rolnictwo w Polsce

Polecane posty

WHATEVER

Darkos    1

Witam. Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej pt. "Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 na rolnictwo w Polsce". W związku z tym bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Informacje z niej uzyskane bardzo mi pomogą. Ankieta jest anonimowa. Jeśli ktoś będzie ją wypełniał w czyimś imieniu, np. taty lub mamy to proszę pamiętać, aby wstawiać ich dane tj. wiek, wykształcenie itp. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i wypełnienie ankiety. Jeśli ktoś miałby możliwość to prosiłbym o przesyłanie ankiety do znajomych. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1cSBTEl2wGzj-AvKmHrnjmGD7KYtKSNR4044wSnJ6jKc/viewform

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez madzia0527
      Witajcie Rolnicy:) Jestem studentką fizjoterapii. Rolnictwo jest mi bardzo bliskie (sama pomagam rodzicom w gospodarstwie), więc postanowiłam napisać swoją pracę dyplomową o rolnikach. I tu potrzebuję waszej pomocy. Proszę was o wypełnienie ankiety dotyczącej dolegliwości bólowych z jakim się spotykacie w swojej pracy (jeżeli kogoś nic nie boli to też fajnie jak wypełni) . Ankieta jest anonimowa. Poniżej wklejam link z ankietą.  

https://docs.google.com/forms/d/1t_pYzd5W5wdcH77xx111-3o55uBprBE-Bq2iiQKLhU0/viewform 

Z góry dziękuję  
    • Przez gawron323
      Witam, mam 4 ha ziem 6 klasy i chciałbym pójść w warzywnictwo. Dodam że okolice mojej wsi to sami badylarze(sałata, rzodkiewka, pomidory) i nie wiem co by się opłacało na takie ziemie. W planach mam nawieść te ziemie torfem . Myślałem o kapuście i potem ją szadkować.  Proszę o jakieś porady
    • Przez DanioTraktorzysta
      Witam. W tym roku kończę technikum rolnicze i zamierzam iść dalej na studia. To co mnie interesuje to wszelka technika rolnicza. Szukam dobrej uczelni z dobrze wyposażonym warsztatem praktycznym i odpowiednim podejściem do studenta. Chętnie rozważę się każdą uczelnię lecz wolałbym aby były one umiejscowione w jakichś większych miastach i najlepiej na południu kraju. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez arkadiusz-student
      Witam
      Jestem studentem SGGW w Warszawie na kierunku Rolnictwo. Sporządziłem ankietę (link do ankiety poniżej), która pozwoli mi podjąć próbę stworzenia aplikacji bilansującej recepturę paszową dla trzody chlewnej. Proszę Państwa o poświęcenie swojego czasu w rzetelnym wypełnieniu ankiety. Z góry uprzejmie dziękuje za chwilę uwagi oraz pomoc, która będzie dla mnie bezcenna ;-).

https://docs.google.com/forms/d/1uO0-Yr9_iCn7hPA56CCJl1olD27LYgI_S01jFz8fRFw/viewform