Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Darkos

Ankieta: Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 na rolnictwo w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Darkos    1

Witam. Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej pt. "Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 na rolnictwo w Polsce". W związku z tym bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Informacje z niej uzyskane bardzo mi pomogą. Ankieta jest anonimowa. Jeśli ktoś będzie ją wypełniał w czyimś imieniu, np. taty lub mamy to proszę pamiętać, aby wstawiać ich dane tj. wiek, wykształcenie itp. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i wypełnienie ankiety. Jeśli ktoś miałby możliwość to prosiłbym o przesyłanie ankiety do znajomych. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1cSBTEl2wGzj-AvKmHrnjmGD7KYtKSNR4044wSnJ6jKc/viewform

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Agraplant
      Witam, zapraszam do lektury,
      nowy katalog innowacyjnej firmy AGRAPLANT:

https://agraplant.pl/katalog_v6v2.pdf

Produkty kupisz tutaj:

www.agraplant.pl - w zakładce e-skelp 

• Przez DajanaDoreska
      Cześć Wam,
      Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat producenta rolnego, doczytałam się że jest taka możliwość dla osób nie posiadających gospodarki itp itd no a hodujemy z narzeczonym bydło i mamy za dużo sztuk i moglibyśmy rozpisać je na osobne stada żeby nie oszukujmy się - dostać więcej dopłat o ile to możliwe (i załatwić sprawę najlepiej bez osób trzecich) bo nawet ostatnio pytałam o nr gospodarstwa bo chciałam załatwić sprawę ze swoją babką ale jak to wiadomo z rodziną najlepiej na zdjęciu i przypadkiem trafiłam na ten numer producenta no a dalej że o numer siedziby stada trzeba wniosek składać. No i teraz chciałabym poznać więcej szczegółów na temat tego numeru producenta. Najlepiej gdyby mogły wypowiedzieć się osoby które same są w takiej sytuacji. Jakie warunki trzeba spełnić i z czym wiąże się to w przyszłości ?? Czy odprowadza się jakieś składki czy inne ?? Jeżeli był taki temat to proszę o odesłanie mnie do lektury... Sama szukałam informacji ale nie znalazłam nic wyczerpującego co zaspokoiło by moje zainteresowanie tematem.
      Pozdrawiam !!
    • Przez XXXX234
       Hej chciała bym się spytać w jakiej cenie mogła bym sprzedać Zetor Proxima 6441 z 2007 roku, przebieg 2300 mth, stan dobry.

• Przez RadosławKowalski
      Dzień dobry

Jestem studentem IV roku kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Prowadzę badania do pracy inżynierskiej na temat wizerunku marki ciągników i maszyn rolniczych. Chciałbym prosić czytelników forum o uzupełnienie ankiety dotyczącej wizerunku marki. Badania w tej dziedzinie pozwolą mi wyciągnąć wnioski o tym jak ważna jest marka, jeśli chodzi o proces decyzyjny zakupu ciągników i maszyn rolniczych.

Poniżej link do ankiety:
      https://docs.google....iewform?c=0&w=1

Dziękuje za pomoc