arion640cebis

Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

rozmawiałem z firmą która tuninguje ciągniki i polecali aby odłączyć powrót spalin na komore silnika ponieważ przedłuża to żywotność silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

to w sumie każdy ci poleci ;) Spalanie paliwa w powietrzu,a w spalinach,to niebo a ziemia ;) Powinien się poprawić na niskich obrotach


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Zatykaj egr bezdyskusyjnie, zatkaj najlepiej przewód ze spalinami np. podkładką z blachy bez otworu, nie grzeb nic przy mechaniźmie otwierania i zamykania egr, niech się otwiera i zamyka dalej na sucho bez spalin.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canabis    0

@arion640cebis i jak jesteś zadowolony z tego odłączenia? nic się nie wydarzyło przez rok z ciągnikiem z racji odłączenia tego zaworu??

Nie chciałeś dodatkowo trochę podnieść mocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWEL0128    8

Nic się nie dzieje a ciągnik jest bardziej żywy i na niskich obrotach nie dusi go. Mi odłączała firma która od razu podnosiła moc. Już 4 lata minęło i nic się nie dzieje średnio rocznie robię około 500 h. Jestem zadowolony spalanie po całej usłudze spadło średnio 2 litry na ha, pracuje na niższych obrotach w przedziale od 1350 do 1550. Przed całą procedurą nie mogłem pracować z broną wirową i siewnikiem na eko bo go dusiło przy 1500 obrotów jak złapał trochę więcej ziemi, z orką było podobnie teraz max 1550 obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykuuuu    3

Ja zrobiłem to samo w axion 850 moc i moment obr. wzrósł po 4 latach użytkowania nic się nie dzieje (ciągnik z 2012r)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pronar82a
      Jak mam przestawić zawór od butli ciśnieniowej w Pronarze 82A i gdzie on się znajduje, tak żeby mi lepiej przyczepy hamowały i żeby pierwsze przyczepy zaczęły hamować anie ciągnik.
    • Przez szykus
      Witam, czy jest ktoś z okolic Gniezna i miałby odsprzedać śrubę regulacji zaworu widoczną na zdjęciu? Niestety jedna mi się ukręciła. Potrzebuję do Renault 145.14. 
      Zależy mi na czasie.

    • Przez mateuszm
      Witam, 
      Od niedawna jestem posiadaczem zetora 3320, mam problem z hydraulika zewnętrzną. Przy kiprowaniu przyczepy na z dolnego wyjścia wszystko pięknie działa, natomiast po podpięciu pod wyjście górne mogę podnieść przyczepę ale już nie mogę jej opuścić. Jeszcze mam pytanie od czego jest dekiel z prawej strony ciągnika obok zaczepu polowego.
      Z góry dziękuję za odp.
      Pozdrawiam.
    • Przez Zmudicia
      Witam mam problem z wyciekiem który ostatnio mi się pojawił. Cieknie z prawej strony skrzyni nad filtrem od hydrauliki. doczytałem że jest to zawór hamulca przyczepy dodam że cieknie spod plastikowej zaślepki. Czy ktoś miał taki problem i pomógł by mi to rozwiązać?
    • Przez Sadownikx2
      Witam,czy ktoś wie gdzie mogę kupić 6x uszczelniacz trzonka zaworu do Ursusa 2812,Mf-255 (powinny być takie same).
      Poszukuje jakiś dobrych a nie tanich co się rozlecą za pół roku.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj