Skocz do zawartości
arion640cebis

Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640

Polecane posty

rozmawiałem z firmą która tuninguje ciągniki i polecali aby odłączyć powrót spalin na komore silnika ponieważ przedłuża to żywotność silnika

Kamil1998    85

to w sumie każdy ci poleci ;) Spalanie paliwa w powietrzu,a w spalinach,to niebo a ziemia ;) Powinien się poprawić na niskich obrotach

bobytempelton    158

Zatykaj egr bezdyskusyjnie, zatkaj najlepiej przewód ze spalinami np. podkładką z blachy bez otworu, nie grzeb nic przy mechaniźmie otwierania i zamykania egr, niech się otwiera i zamyka dalej na sucho bez spalin.

Wiadomość z agroFakt.pl

canabis    0

@arion640cebis i jak jesteś zadowolony z tego odłączenia? nic się nie wydarzyło przez rok z ciągnikiem z racji odłączenia tego zaworu??

Nie chciałeś dodatkowo trochę podnieść mocy??

grzybu1    2

Ponawiam pytanie kolegi. Jak chodzi ciagnik, nic się nie dzieje z powodu odłączenia EGR ?

PAWEL0128    3

Nic się nie dzieje a ciągnik jest bardziej żywy i na niskich obrotach nie dusi go. Mi odłączała firma która od razu podnosiła moc. Już 4 lata minęło i nic się nie dzieje średnio rocznie robię około 500 h. Jestem zadowolony spalanie po całej usłudze spadło średnio 2 litry na ha, pracuje na niższych obrotach w przedziale od 1350 do 1550. Przed całą procedurą nie mogłem pracować z broną wirową i siewnikiem na eko bo go dusiło przy 1500 obrotów jak złapał trochę więcej ziemi, z orką było podobnie teraz max 1550 obrotów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się