Zaloguj się, aby obserwować  
KOSTEK12

lużne koło wentylatora chłodnicy

Polecane posty

KOSTEK12    18

Witam,mam pytanie czy jak silnik jest zgaszony to powinno dać się obracać za wentylator chłodnicy ręką bo u mnie w JX100U silnik IVECO8045 tak się właśnie dzieje co prawda jest pewien opór ale się obraca mimo że koło pasowe jest zatrzymane przez prawidłowo napięty pasek :blink: dodam tylko że łożysko wydaje się być dobre,nie ma też wibracji bocznych

Edytowano przez KOSTEK12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    18

no właśnie,dlatego piszę na forum żeby się dowiedziec bo jak mam rozpoznac czy mam takie sprzęgło,może ktoś z użytkowników sprawdzi w swoim i napisze co i jak? a swoją drogą chyba na forum jest mało użytkowników takich ciągników bo ciężko o szczegóły pytałem o rozdzielacz w innym temacie i co,i nic

Edytowano przez KOSTEK12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Na pewno masz takie sprzęgło nic się nie bój że ci się obraca po zgaszeniu silnika bądź wolno się obraca przy dużych obrotach silnika . Jak byś chciał bardziej zrozumieć jego funkcje jakie pełni albo poznać jego zasadę działania, to na wikipedii masz wszystko dokładnie opisane

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez proximaplus
      Witam wszystkich,mam do was pytanie,mianowicie delikatnie blokuje mi lewe koło tzn.jakby hamulec nie odbijał,gdzie szukać rozwiązania tego problemu?? Dziękuje z góry za odp
    • Przez kombinator18
      Panowie co lejecie do chlodnic w waszych bizonach ?
      Dalem do regeneracji polatali dziurki poprostowali ladnie i co najwazniejsze wyczyscili.
      I Teraz dylemat zwykla woda,destylowana czy jakos tak czy moze sie szarpnac i plynem zalac ?
    • Przez Hiddenly
      Witam koledzy czy to normalne że po pracy ciągnikiem u dołu tlumnika zbiera się trochę oleju dodałem zdjęcie
      Dodam że tłumnik lata jak "pi**a"
      2 pytanie jak tan tłumnik przykręcić żeby się ładnie trzymał a nie latał jak ...
       
       
      PS. Zdjęcie 1 lepsze z internetu
       
      Uważaj na słówka
    • Przez dawid464
      witam jak w temacie jak zdjąć koło od pasowe od bębna młucącego
      proszę o pomoc bo jestem w czarnej d..pie

    • Przez JanG
      Kupiłem siewnik Focus 1000/4 i nie wiem jak ustawić wentylator do siania rzepaku.
      Prosze o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj