Rafalek987

Program do obliczania ścieżek przy siewniku punktowym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafalek987    0

Witam ,

 

chciałbym się dowiedzieć czy idzie napisać lub czy jest jakiś program na tableta który umie obliczy ścieżki pod wzgledem opryskiwacza .

chciałbym w niego wpisać szerokość belki roboczej rozstaw kół no i żeby Mi obliczył kiedy i która sekcję mam odłaczyć chodzi Mi o siew buraka i rzepaku siewnikiem pneumatycznym punktowym .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofan98    3

Koleko, takiego programu na telefon czy tablet jeszcze nie ma, ale są za to komputery które można zakupić do każdego rodzaju siewnika. Czytałem ten temat bodajże w Top Agrar i myślę że może się udać. Niestety nie pamiętam konkretnie nazwy ale wiem że jest to wykonalne.

Jeśli to pomoże http://www.siewniki.info.pl/elektronika.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Program taki nie jest zbyt skomplikowany, więc smartfon powinien sobie z nim poradzić o tyle, o ile Ty poradzisz sobie z SDK do Twojego smartfona. Mile widziana będzie też znajomość języków programowania. :)

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jakie sa najlepsze proste programy do robienia filmików ale po polsku i żeby odbierały filmiki w formacie MP4
    • Przez syrop
      Witam. Jaki może być powód, że nie działają ścieżki w Amazone D8 Super 25. Jak załącze aparat na 0 się wszystkie kółka kręcą a jeszcze niedawno wszystko działało. Gdzie szukać usterki bo nie mam pojęcia od czego zacząć żeby czegoś jeszcze bardziej nie spierdzielić.
    • Przez xerion3800
      Witam.
      Poszukuję osoby która zna się na programach unijnych.
      Sprawa rozchodzi się że o to że moja gmina chce kupić nowy ciągnik dla MZGKiM.
      Wiadomo. takich pieniędzy nie będzie łatwo załatwić. Więc z burmistrzem chcemy podciągnąć to pod jakiś program. I tu moje pytanie jaki????
    • Przez Patryczek96
      Czy pozsida ktos Program Ochrony Roślin Warzywniczych na rok 2014? Jęśli tak, to prosiłbym aby ktoś sprawdził mi herbicydy, fungicydy oraz zoocydy zalecane dla kopru ogrodowego, z góry dziekujue i serdecznie pozdrawiam
    • Przez mrursus7
      Ostatniego czasu wpadłem na niezły pomysł. Lecz ciekawe czy do zrealizowania. Pisze tu do informatyków czy jest możliwość ( ewentualinie jest taki program ) który mierzyłby powierzchnie , predkosc ciagnika oraz spalanie i takie d*perele. Czy ktoś wie jak zacząć pisać ten program ? myslalem nad pisaniem w javie.. Jak myslicie ten projekt wypaliłby ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj