Zaloguj się, aby obserwować  
mario770

Renault 120.54 - zakup

Polecane posty

mario770    0

No na niwie obu znam, a do babic mam 4km, więc możnaby ich spytać, aczkolwiek nie wiem czy coś takiego robili ;)

 

Edytowano przez mario770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Cena atrakcyjna ale moim zdaniem jak ktoś sprzedaje swój towar to powinien zwrócić uwage na szczegóły, mnie drażnią takie spawy, możesz zauważyć je na hakach (cbm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario770    0

co powiesz o takim TUZie

http://tablica.pl/of...html#69e4645165

Dzwoniłem tam, żaden problem, siłowniki działają w obie strony, tzn można się podeprzeć na czymś zapiętym z przodu, lub docisnąć do podłoża.

 

Odnośnie szczegółów związanych z zaczepami to bardzo często można zauważyć, że takowych brakuje. Górne jeszcze się zdarzają, chociaż w sumie taki to i dorobić łatwo idzie, ale z tymi dolnym to masakra jakaś...na 5 ciągników średnio 3 nie mają nic z tyłu, oprócz belek ;/

Teraz to w sumie kwestia kasy, bo ta z Miastkowa najbardziej by pasowała, poza tym przeglądam te Renie, to jak na taki stan, to cena jest niska, chyba że są jakieś wady ukryte (odpukać w niemalowane) :D

Będę coś więcej wiedział, to dam znać.

Wypowie się ktoś jeszcze? Miał ktoś okazję walczyć podobnym sprzętem ze śniegiem przy temperaturze poniżej -20 poza własnym podwórkiem i dróżką do domu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaal123   
Gość sebaal123

Witam koledzy

 

kolega przemo1999pl napisał: "do niedawna tez chcialem kupic renie 120.54 albo 110.54, kilka ogladalem, ale nie trafilem na nic ciekawego, slusznie ze nie bierzesz nectry bo maja awaryjna skrzynie i pelno wadliwej electroniki. renowki juz nie szukam bo kupilem inny traktor"

 

Znajomość Twoja na temat tych ciągników jest marna. Nectra ma tę samą skrzynię co zwykła renówka. Pełno wadliwej elektroniki??? Dziecino mam nadzieję, że nick nie pokazuje Twojego prawdziwego wieku. Ja użytkuje Renówkę od 2010 r. z różną elektroniką, np: EHR w 1990 r.!!!!, który działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj