Skocz do zawartości
edzio

Jaki pług dopasować do 6830

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
Arek    113
Dam ci przykład Belarus 95,2 86km ciągnie kvernelanda 4 zagonowy rozkręcony na 4*50

Ale chyba w podorywce ? :rolleyes:

robertbara    57

Dla mnie sensowne są tylko te 2 rozwiązania:

1. rozw: 5 skib bez Packomatu

2. rozw: 4 skiby z Packomatem :rolleyes:

Do 5 z Packomatem tu już nad serią 7030 Premium lub 7030 musiałbyś myśleć ale to już inna bajka :rolleyes:

edzio    1
Ale chyba w podorywce ? :rolleyes:

Jak już wspominałem mamy lekkie ziemie i za głęboko w niektórych miejscach nie można orać bo żółty piach (tz.martwice) sie wyoruje.u nas 20 max25cm sie orkę robi.z tym sie zgadzam :rolleyes:

Dla mnie sensowne są tylko te 2 rozwiązania:

1. rozw: 5 skib bez Packomatu

2. rozw: 4 skiby z Packomatem :(

Do 5 z Packomatem tu już nad serią 7030 Premium lub 7030 musiałbyś myśleć ale to już inna bajka :)

Tak jak mówisz 7 to marzenie :( Ale po naradzie z tatą 6830 i 5skib kv to za droga inwestycja na70ha .

i drugie rozwiązanie będzie ekonomiczniejsze.Z mniejszym 6630 kver 4 + pacomat to jest moja ostateczna opcja.

Teraz będe musiał sie dowiedzieć coś na temat kredytu

POZDRAWIAM :( :(

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor    3

bardzi słuszna decyzja bo czasem "doradcy" potrafią niezle doradzic :rolleyes: zapas mocy bedzie i moze na pacomat starczy...

pozdr

intruder    0
Tak jak mówisz 7 to marzenie :rolleyes: Ale po naradzie z tatą 6830 i 5skib kv to za droga inwestycja na70ha .

i drugie rozwiązanie będzie ekonomiczniejsze.Z mniejszym 6630 kver 4 + pacomat to jest moja ostateczna opcja.

Teraz będe musiał sie dowiedzieć coś na temat kredytu

POZDRAWIAM :rolleyes: :(

dobra decyzja , idealny komplecik na obrobienie 150ha. tylko 95 cm między korp weż

edzio    1

To w sumie dzięki waszym podpowiedziom nie muszę sie dopytywać dilerów.bo oni wszystko potrafią wcisnąć rolnikowi :angry:

A po zakupie sie pewnie by wypieli że to ja zły zestaw kupiłem,a wątpię żeby go później go wymienili ha ha to cud był by

Pozdrawiam :rolleyes: :rolleyes:

mav    1

3 opcja :rolleyes:

6830 z 4 skibami + pacomat

w końcu różnica w cenie to jedyne 2k euro :rolleyes:

edzio    1

:rolleyes: Też dobra opcja,ale to by sie sprawdziło na ciężkich glebach.

Bo u mnie bym ok 20 km karmił za friko.tak samo do agregatu i innym osprzęcie.A paliwo nie woda.jeszcze mnie ciekawi ile będzie palił? trochę zmieniam temat ale przy okazji 6630 około.jak coś to rzucę nowy temat to se popiszemy :rolleyes: ,chyba że już był to podajcie namiary,bo szukać musiałbym cały dzień. :(

dobra chłopaki odwołuje znalazłem,był temat trochę niżej wystarczy mi to co tam jest POZDRAWIAM :(

pajak    1

Edzio nie wiem ale ja mam 100 mastera 4+1 i super sprawa iciagne pronarem 1221 (130)km i cambele i idzie rowno i jestem super zadowolony ladnie kryje nie jest ciezki i ciagnik daje rade super sprawa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się