zyz1o

klucz pneumatyczy udarowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zyz1o    9

Witam jakiej firmy dobre sa klucze udarowe na sprezarke tak do 600 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Nie ma takich, chyba że zależy Ci na małej mocy lub niskiej jakości wykonania, dobry kosztuje ponad 1000-1200zł na 1/2", polecam BETA.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Np.JATO tylko do takiego klucza musisz mieć naolejacz i odwadniacz w instalacji bo zajedziesz każdy nawet najlepszej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja mam z 15 lat taki jak na alegro są po 100-150 zł, wtedy dałem za niego z 250 zł i daje rady. Teraz z 2 lata już go nie używam bo kupiłem sobie za 200 zł elektryczny, i jest lepszy bo powietrza nie potrzeba, a tak jak robiłem pleumatycznym to sprężarka non stop chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

tomek73 a jak z siłą tego klucza? Koła w aucie to raczej tym nie odkręci? ile ma nm? Też dumam nad elektrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Przeważnie odkręci. rzadko zdaża się że nie odkręci.

Śrubu 8mm spokojnie urwie.

Dzisiaj dokręcałem redlicę w gruberze i chciałem poprawić ręcznie z 50 cm rukrą to nie ruszyłem śrub. Koła w przyczepie niekiedy odkręce, a dokręca lepiej. Bardziej podoba mi się niż pleumatyczny.

Dałem za niego do 200 zł, a szukałem taki co ma najwiecej Nm a ma chyba z 800, tak pisało.

Dałem do niego z 5 metrów kabla i zmieniłem śruby, co łączy przekładnie z silnikiem, bo odkrecały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

Żeby coś odkręcić to min 500 Nm na 1/2", do dokręcania kół potrzebujesz 90-200 Nm - zależy od auta.

Dobre firmy: CHICAGO PNEUMATIC, KUKEN


c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

sprezarka daje 8 bar aha i dzieki za podanie linkow :) zaraz cos wybiore hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

polecam ci bardzo dobry (jeden z lepszych) klucz beta 1927cd (maks. moment obrotowy 1020 Nm, zużycie powietrza śr. 130 l/min.) - kosztuje 700zł, wszystko nim odkręcisz, a jeśli chcesz super klucz (jeden z lepszych na rynku) to polecam beta 1927p (maks. moment obrotowy 1750 Nm., zużycie powietrza średnio - 290l/min) - koszt 870zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Odradzam kobalt 350 . u znajomego pomagałem w naprawie RU450 to klucz nie dał rady odkręcić śrub od tych pazurów pod tymi dyskami . ru450 stał na pieńkach i trzeba było leżeć pod spodem i powoli 19 coval i przedłużka to z biedą jakoś poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Jeśli chodzi o betę to raczej bym nie polecał. Kiedyś to była dobra marka a teraz to plastelina, każdy sprzedawca to potwierdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

o i to mi sie podoba jest odzew ludzie pisza i mozna sie zastanowic co kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ja powiem czego nie kupować.

Napewno nie polecam Marpol,leży w garażu już ze 3-lata nie ma siły nawet odkręcić poluzowanych śrub koła w osobówce.

Nie polecam elektrycznego BASSPOLSKA,kilka lat temu kupiłem i przy drugim kole w osobówce coś pekło w środku,gwarancji sprzedający nie uznał!


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za 500-600zł nie kupi nic lepszego niż wyżej wymienione, nie ma co się czarować. Ostatnio rozmawiałem z kolesiem co zajmuje się sprzedażą narzędzi już XX lat, powiedział że firmy jak np dedra to chińszczyzna tyle że rok gwarancji, jak coś padnie to po prostu raczej dadzą nowe narzędzie , firmy jak bass to chińszczyzna bez gwarancji, połowę tańsza, to że sprzedawca daje 2 lata to fikcja, zawsze uznają winę użytkownika a jak nie pasuje to można wysłać na ekspertyzę prywatnie - koszt 10-15tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

90% nażedzi na polskim rynku pochodzi z chin a więc nie ma oceniać tylko pod tym zwględem. Bo niektóre narzędzia np yato przewyższają jakość bety. Jeśli chcemy coś naprawde profesjonalonego to już grubo ponad 1000 trzeba szykować i są to marki np sata craftsmann

Edytowano przez Harnas88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tak, chodzi o to że wszystko zależy od importera, gwarancji jako takiej nie ma bo nie opłaca się tego naprawiać, gwarancja często polega na wymianie na nowy sprzęt. I właśnie za to się płaci np wiertarka X z gwarancją 200zł a wiertarka Y bez za 100zł a niemal identyczne.... I wielu importerów chce przyciągnąć ludzi 2-letnią gwarancją która jest fikcyjna jak pisałem wyżej. Druga sprawa to parametry na opakowaniu, klucz markowy za 600zł ma 350Nm a "chiński" za 150zł 1200Nm ;) Ja ogólnie polecam narzędzia z lidla, 3 lata gwarancji chociaż ani razu nie musiałem reklamacji składać a mam młotowiertarkę, szlifierkę i kilka innych drobniejszych narzędzi. Co ciekawe te są produkty z Czech, Niemiec, Austrii

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Polecam klucz elektryczny. Ja akurat mam od 3 lat klucz Falon-tech niby 650Nm, ostatnio troche inaczej zaczął chodzićale nadal chodzi i już dawno się zwrócił. Jeszcze nie miałem takiej sróby, której nie odkręcił. Miałem już 2 pneumaty i nie wróce do nich. Teraz jak będe kupował to wybiore coś z firmy Milwaukee.


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Me97    1

czy sprężarka 24 l pojemności i ciśnieniu maks. 8bar da rade pociągnąc jakis klucz pneumatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Da jeśli chodzi o ciśnienie. Minimalne wymagane dla przeciętnego klucza to jakieś 6 bara. Nie wiem jaki jest wydajny twój kompresor.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Moze ktos posiada klucz udarowy meec. Czy warto kupic?
    • Przez master21
      Witam zamierzam kupić klucz udarowy i może ktoś ma albo miał styczność z kluczami marki BJC czy warto go kupić czy dołożyć i kupić np. YATO
    • Przez Kobra66
      Witam! Może ktoś wie a moż posiada klucz którym można odkręcić nakrętkę od mocowania pompy wtryskowej od strony bloku silnika, albo podpowiedźcie czego do tej operacji używacie. Liczę na pomoc, pozdrawiam
    • Przez Patryk212
      Witam zastanawiam się nad kupnem klucza pneumatycznego. Zastanawiam się nad dwoma
      https://allegro.pl/oferta/klucz-pneumatyczny-1-2-bjc-1550-nasadki-c-dewalt-7642830739
       
      https://allegro.pl/oferta/klucz-pneumatyczny-1-2-1500-nm-satra-mocny-7650546231
      Dałby rade kompresor tagred 100l 2 tłokowy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj