Zaloguj się, aby obserwować  
mrursus95

Obciążenie Valtry N92

Polecane posty

mrursus95    14

Posiadam Valtrę N92 i do niej bronę talerzową Rolmako U693 (2,7m) oraz siewnik Unia Poznaniak 370/2,7 DXL (2,7m).

Kiedy zepnę bronę i siewnik do valtry to przy opuszczonym hydropaku i podniesionym zestawie na TUZ ciągnika, valtra ledwo "stoi" na przednich kołach. Wystarczy że ktoś się oprze o siewnik to przód Valtry idzie automatycznie do góry.

Nie chodzi o to żeby dokładać obciążenia ale żeby przesunąć środek ciężkości.

Jakieś pomysły ?

Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję za rady :)

Pozdrawiam !


ZAKAZ WYNOSZENIA MOICH ZDJĘĆ BEZ MOJEJ ZGODY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To ta z galerii? Ile masz tego obciążenia na przodzie? Nic dziwnego, że przy takim zestawie przód wstaje. No i jakie niby pomysły mają być? Dociążyć przodek i po problemie. innego wyjścia nie ma jak chcesz bezpiecznie tym zestawem pracowć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus95    14

Tak, to ta z galerii,

Obciążenia ma 480 kg.


ZAKAZ WYNOSZENIA MOICH ZDJĘĆ BEZ MOJEJ ZGODY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

A jak byś założył do niej tuza i na tuzie jakąś beczkę zalaną betonem lub powieszone obciążniki zamiast przed maską to wysunięte do przodu na tuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
      Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez madas_szab
      Od pierwszych zakupów maszyn z funduszy i nie tylko mineło już kilka lat, niektórzy kupują nadal.
      Jak po tych kilku latach sprawują sie wasze traktorki ?jesteście zadowoleni ? czy drugi raz wybrali byście Valtrę.?
      Osobiście dodam że użytkuje 2 Valtry i moje uczucia co tych maszyn są mieszane
    • Przez BukeR
      Witam.
      Włąsnie ustawiłęm zegarek, instrukcja wprowadzała mnie w błąd, bo dzwignie od długich trzeba było pociągnąć 3 razy nie 2, ale nie o tym mowa. Przyglądając dalej instrukcje wyczytałem, że w górnej części wyświetlacza możę być wyświetlona informacja o obciążeniu silnika. Wie ktoś jak to ustrojstwo włączyć?
    • Przez norbitoja
      Nigdzie nie mogę znaleźć na tym forum, jakie jest spalanie Valtry? Niech wypowiedzą się tu posiadacze wszystkich Valtr. Napiszecie, rocznik, przebieg, jakie awarie były, moc oraz spalanie z waszą maszyną ...itp.
      Z góry bardzo dziękuje komentującym!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj