Zaloguj się, aby obserwować  
Dropek

Nowy traktor proszę o opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dropek    0

Witam mam zamiar kupić nowy traktor o mocy 100km-125km mam kilka traktorów na oku ale może wy mi coś polecicie Proszę o pomoc

Moje typy

Belarus 1025

Ursus 11024

Ursus 11034

Same Silver Ile kosztuje bo nie moge nigdzie znaleśc ceny

A co do samej ceny budżet to około 150tyś.zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Na Silvera na pewno nie wystarczy i wątpie aby na Explorera nie zabrakło...

Do Zetora Proximy Plus 110 pewnie byś musiał kilka tyś dołożyć...

Ogólnie to do jakich prac ma być przeznaczony ten ciągnik?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

!50 tyś wystarczy ci na 11024, na 11034 to też,zależy co być wziął dodatkowo. 11024 prosty ciągnik bez elektroniki a 11034 to bardziej zaawansowany ciągnik z lepszą skrzynią ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropek    0

Mam 25ha to ma być główny traktor i ma ciągnąc pług 4 skibowy obracany, agregat uprawowo siewny i mam ciężką ziemie co powiecie jestem w kropce...

a może jakiś inny traktor w tym przedziale cenowym może trochę droższy pomóżcie

Edytowano przez Dropek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Na taki areał to nie lepiej ci jakąś używke kupić :unsure:

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropek    0

farmervip może i masz rację ale w mojej wiosce wszyscy kupują coś nowego ale to nie oto chodzi chcę lepszego komfortu pracy a wiadomo stare traktory już tego nie oferują i chcę dokupić więcej sprzętu typu nowy pług 4 skibowy obracany itp a stary Mtz 82 już 4 obracanej nie ruszy bo ziemię mam bardzo ciężką i na dodatek parę pól to góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Stare zachodnie z wyższej półki mają lepszy komfort niż te nowe do 150 tyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSlask    77

Wszystko git,tylko jak 5 kiper to coś mocniejszego by się przydało,nawet 150 kucy by się nie zmarnowało :P Ale z tych to czekj na 11034,ciekawy traktor,lepszy od 11024,godny uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamal    0

A może Farmtrac 7100 DT. Kosztuje chyba coś koło 140 tys. zł netto i wydaje się całkiem niezły jak na tę cenę. Ewentualnie coś z Pronara, ale nie wiem jak z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek13579    0

witam

A jakie ceny i gdzie można obejrzeć te ursusy11034 bo na prawde jest on ciekawy pod wzgłedem maski oraz silnika perkinsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseey    79

ja bym ci polecił Zetora proxime 100 w cenie by wyszedł pewnie około 155 tysięcy brt z tego co się orientuje zalety ma takie , mało elektryki , tanie przeglądy , nie muli się no i nie ma bardzo w nim awarii z tego co słyszałem . Ja sam użytkuje proxime 8441 i jestem bardzo z niej zadowolony , wiadomo jak każdy ciągnik ma też malutkie minusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez kamil5421
      Witam. Moja sprawa przedstawia się tak . Posiadam tego  DF Agrofarm 410 GS z ładowaczem z 2011 r . i chcę go sprzedać i kupić coś innego na jego miejsce w przedziale  90-100 km. Powiedzcie mi co polecacie . od razu mówię nie chce DF . sam myślałem nad renault 110.54 lub jakiegoś Fendt'a . Ciągnik ma głównie pracować jako pomocniczy z ładowaczem , opryskiwacz itp ...  przy areale 70 ha łaki + orne .
      Domyślam się że znajdą sie osoby które beda pisać po hu* zmieniać nowy na stary :)) ... rozważę też propozycje i nowszych modeli ...

      A może ktoś też zainteresowany kupnem tego DF ( nigdy nie orał itp tylko pomocniczy ) 
       
    • Przez PrzedstawicielGS
      Witam, Szukam części do traktora Deutz z 1940 roku f2m 315 lub podobne. Ewentualnie mogę kupić cały ciągnik. Jeśli ktoś coś wie lub ma, to polecam się pamięci. 
      tel. 507 79 79 04
      Marek
    • Przez przemo101112
      Witam.  Mam pytanie odnośnie handlu ciągnikami Z UK. Czy jest ktoś kto się tym zajmuje.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj