Zaloguj się, aby obserwować  
blondynek2004

Awaria przekładni

Polecane posty

Witam

Mam problem tak jak w temacie ale od początku podczas tegorocznych wykopków mój bolko z643 zbuntował się i to tak że resztę ziemniaków kopałem kopaczką ale wracając do tematu stanęło wszystko czyli wszystkie 3 taśmy na początku myślałem że to kamień ale okazało się że nie co najdziwniejsze taśmę można ręcznie cofnąć ale przy próbie uruchomienia znów się zatrzymuje. Doszedłem do wniosku że padła przekładnia ta pomiędzy dwoma pionowymi taśmami i tu moje pytanie czy ktoś kiedyś w jakiś sposób wyjął tą przekładnie bo mi nie udaje się i jestem już na granicy cięcia bolka.

Naprawdę nie mam już pomysłów w jaki sposób można wyjąć tą przekładnie bardzo proszę o pomoc

chodzi mi o to ustrojstwo zaznaczone na zdjęciu

post-21059-0-70082100-1383856358_thumb.jpg

Edytowano przez blondynek2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz82r96    4

Naprawiłeś już? Nigdy się nią nie zajmowałem, ale może pomoże ci schemat z katalogu części (o ile go nie masz).

post-18836-0-90728200-1386438257_thumb.jpg

post-18836-0-29674700-1386438352_thumb.jpg

post-18836-0-28479500-1386438474_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Enter_680
      Kupiłem nową  kosiarkę Stark 175 i mam problem z paskami  lub kołem klinowym. Chciałem wypróbować ją na dość wysokiej trawie . Dałem jej duże obroty , opuściłem i jechałem . Jechałem z nią z 20 m i wszystko było ok ale po chwili zaczęły się kopcić z osłony pasków i przestała kosić  . Jak rozebraliśmy osłony , koła były bardzo gorące . Wie ktoś czy to wada produkcyjna czy ja robię coś nie tak? Proszę na odpowiedź . 
    • Przez mariusz4321
      Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że po zimie czujnik nie działa- wskazówki nie odchylają się. Wszystki przewody i płytki w puszkach są sprawdzone. W poprzednim sezonie układ działał do samego końca żniw. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Gość SebastianAdamski
      Przez Gość SebastianAdamski
      Deutz
    • Przez Kondzio342
      Wiatam Panowie. Rozgladam sie za kosiarka rotacyjna nowa lub uzywka lecz zeby przekladnia kosiarki byla katowa. Panowie pomozcie wasze spostrzezenia. Bedzie pracowal z 3512. I zadko z masseyem 4255. Ale to jakby cos nie tak z tym mniejszym. Czekam na opinie urzydkownikow i porady co kupic.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj