evolution93

co posiać , posadzić na polu w ekologicznym gospodarstwie

Polecane posty

evolution93    8

Witam.

Za rok kończy mi się plan 5 lat i czas zacząć myśleć na przyszłość. Czy są jakieś zboża ,warzywa lub inne rośliny które warto posiać /posadzić w gospodarstwie ekologicznym czy pozostaje wszystko wrzucić w łąki?obszar jaki mam do zagospodarowania to 11 ha.

Edytowano przez evolution93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

koniczyna lub soczewica lub jakieś inne motylkowe. ewntualnie łąki plus zagrożony ptak o ile bytuje w tojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cash8791    3

może róża bezkolcowa , bardzo dobrze znosi złe warunki a takrze idealnie nadaje się na biomasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Nowy plan.? Przestań przecież pozabierali dopłaty na 2014-2020 nie dość że obcięli ilość płatności do ha. To jeszcze ilość kasy zmniejszyli. Nic nie będzie z nowe ekologii , trzeba zakasać rękawy ip do roboty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolution93    8

no właśnie skoro obcinają no to chcę z czymś ruszyć.przecież jak zrobie z tego łaki to mnie więcej kontrola będzie kosztować jak pieniądze z tych hektarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Ekologia w nowym wydaniu nie będzie sie opłacała absolutnie moim zdaniem szkoda zachodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomasek
      Szukam w imieniu szefa pracownika do pracy na gospodarstwie o profilu hodowli trzody chlewnej "pastwiskowej" i ekologicznej uprawy zbóż.
      Poszukuje człowieka głownie młodego 18-27 lat z prawo jazdy kat.b mile widziane T z umiejetnosciami jazdy ciagnikami rolniczymi i obsługa ładowacza czołowego   jak rowniez mile widziana obsługa kombajnu zbozowego, człowieka który jest chudy i w miare zwinny bez nałogów i nie bojacego sie równiez cieżkiej pracy fizycznej ( scielenie, koszenia kosa spalinowa, itp) mile widziane doswiadczenie przy insyminacji macior i kastrowaniu warchlaków oraz jakies doswiadczenie z tucznikami mile widziane:)  jezyk niemiecki albo angielski w podstawowym stopniu wymagany i checi do pracy przedewszystkim.Praca legalna na umowe o prace i z pełnym ubezpieczeniem w AOK, wynagrodzenie na poczatku 1200E netto za 200godzin w miesiacu czyli 8,5Ebrutto/H co do nadgodzin wypłacane sa w kwocie brutto do reki, nocleg i ciepły posiłek gratis, praca praktycznie  od zaraz
       
       
    • Przez srubek99334
      Witam szukam pracy w gospodarstwie na okres całego lipca i część sierpnia
      Jestem wyszkolony praktycznie jak i teoretycznie w każdej pracy w gospodrstwie
      Posiadam prawo jazdy kat. B i T oraz własny samochód 
      Region to Zachodnio-pomorskie, pomorskie i górna wielkopolska jeśli było by to niedaleko mojego miejsca zamieszkania nie jest potrzebny nocleg 
       
       
    • Przez Smitty
      Jak mają się sprawy w przechowywaniu obornika od kilku, kilkunastu zwierząt ( np. 5 byków, kilka świnek i kur)? Potrzeba odizolować od podłoża czy mogę bez problemu doładować na pryźmie obok obory?
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Szukam pracy w gospodarstwie rolnym w województwie łódzkim. Od dzieciństwa interesuje sie gospodarstwem lubie taka praca, mam troche ziemi ale nie jest to az tak duzo zeby wyzyc z tego wiec szukam pracy która lubie. Nie nudzi mi sie to. Nie mam zadnych nałogów jestem ambitny, nigdy latwo sie nie poddaje, dbam o kazdy sprzet. Prosze o pisanie pod tematem lub w wiadomosci prywatnej
    • Przez _Rolniczka_
      Witam mogę prosić o spis wymaganych dokumentów prowadzonych przez rolnika w gospodarstwie rolnym potrzebnych podczas kontroli
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj