Zaloguj się, aby obserwować  
maliniak985

Szyba- drzwi prawe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maliniak985    0

Potrzebuje tanio drzwi prawe do swojego aresa 550 rz .Wie ktoś gdzie można kupić . okolice Łomży Białystok Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

ja szybę zamiawiałem z allegro do okna za niecałe 100zł wydaje mi sie że taniej żaden zakład nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maliniak985    0

jaką szybę, do aresa ? Słyszałem kiedyś że w Łomży albo gdzieś w okolicach ktoś dorabia szyby do ciągników ? Nikt nie zna żadnych zakładów co tym się zajmuje najlepiej w woj Podlaskim albo w Warmińsko-Mazurskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez KAROL0905
      Stłukłem leeko o bala i poszły szklane drzwi od mego DX 6.05 W Jaryszkach pod Poznaniem gości zaoferował mi te szybę za 900 zł. Nie wiecie gdzieś jakiegoś tańszego zamienika.
    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez aero2
      Witam.
      Mam problem prawe przednie koło mi się rozkręca buja w Ursus C-330M to znaczy na razie chodzi ale jest przerwa w nim prawie 1 cm.
      Prawdopodobnie padło coś od orki bo ciągle ją robiłem przez 1,5 roku czy ktoś może powiedzieć co to za część trzeba wymienić kupić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj