Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Proszę o podawanie i dyskusję dot. maszyn z logiem Jelonka.

Mnie np. interesuje ciągnik 6090MC , ciągnik co prawda na rok 2014 ale może ma ktoś jakieś informacje ?

Jeśli wie ktoś coś na temat 6105R też bym prosił o taką informację ?

agro146    0

a czemu chcesz MC , nie lepiej wziasc jeszcze stara R jest podobne wyposazenie i o pare tysiecy tansza i sprawdzona , pewnie są jeszcze jakies na składach i napewno dadzą upust zeby starej seri sie pozbyc

immichal    0

proszę o informację na temat JOHN DEERA 5090M, mam zamiar go nabyć ale nie znam tej marki ,czy wadą jego jest krótka rama, zaletą na pewno, że jest jeszcze bez filtra cząstek stałych. oczywiście cena mnie bardzo interesuje oraz pod uwagę biorę JD 5090R, choć sporo trzeba dołożyć

Edytowano przez immichal

Wiadomość z agroFakt.pl

a czemu chcesz MC , nie lepiej wziasc jeszcze stara R jest podobne wyposazenie i o pare tysiecy tansza i sprawdzona , pewnie są jeszcze jakies na składach i napewno dadzą upust zeby starej seri sie pozbyc

Interesuje mnie po prostu cenowo ten nowy MC.

proszę o informację na temat JOHN DEERA 5090M, mam zamiar go nabyć ale nie znam tej marki ,czy wadą jego jest krótka rama, zaletą na pewno, że jest jeszcze bez filtra cząstek stałych. oczywiście cena mnie bardzo interesuje oraz pod uwagę biorę JD 5090R, choć sporo trzeba dołożyć

Z tego co się orientuje cena 5090R wynosi około 220 brutto. Cena około.

hubertuss    483

Produkowane nie są. Ale na placu dealerów można coś tam znaleźć. Ostatnio słyszałem o 5100r za 190 netto. Po negocjacjach. Taki 6230 stoi na placu w siemiatyczach.

6230 , może wynegocjujesz za 200 tyś netto. Produkować już ich nie produkują, ale jak kolega wyże mówi na placu na pewno znajdziesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się