Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
derek4114

Deutz Fahr 6040 czy new holland Tc5050

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mateusz7745
      Witam mam zablokowany 4 bieg w deutzu agrotronie rok ciągnika to 1998 ktoś podpowie jak to odblokować, czy dam radę sam czy trzeba mechanika 
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną
    • Przez szy1993
      Kupował ktoś/ zamawiał dużego CX ? podzielicie się cenami ?
    • Przez Sadek
      Koledzy mam taki problem w T6,165 skrzynia Elektro Command a więc mam w nim biegi automatyczne i po włączeniu automatu (na zakresie skrzyni górnej biegi 9-16) w trybie polowym zaczynają się podświetlać biegi 9-12 ale rozszerzając żółw - zając są przypadki że zakres się rozszerzy na (zakres dolny) na bieg 8. Sytuacja w praktyce tak wygląda że ciągnik jadąc pomału na 9 biegu zrzuca na 8 (co jest sprzeczne z logiką) ale faktycznie włącza 16.
      I pytanie jest takie co winne a może ten typ tak ma?

Może dziwnie to opisałem ale jutro postaram się zamieścić filmik.
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie dotyczy new holland ts 110  bo mam okazję kupić takiego za 59000zł byłby to główny ciągnik na gosp 30ha wszystkie ciężkie prace by robił
      Na co zwrócić uwagę przy oględzinach 
      Jkie ma spalnie jak z awaryjnośćią 
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ