marius21

deutz 6.05 opinie na jego temat

Polecane posty

KAROL0905    2

wybrałeś wg mnie dobry model

na ilu ha bedzie pracował i ile dałeś i jaki jest stan ( rocznik mth stan wizualny)

kupiłeś w niemczech czy polsce???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

bedzie pracowal na 30 hektarach bedzie to glowny ciagnik w gospodarce, bo c 360 to w tamte wakacje podczas orania kola pogubilem no i do zwijajacej to juz nie chce jej meczyc bo silnik ma zdrowy i chce zeby taki byl nadal no a c 330 tez jest przeznaczony do innej pracy i mi go szkoda :rolleyes: jest z roku 1990 ma 3800 mth stan wizualny bdb bez zastrzezen za miesiac, dwa dostanie jeszcze tura:)oponki do jazdy wogule ma jeszcze orginalne:) tylko nie ma zaczepyu transortowego tego do przyczep dwu osiowych ale to sie dokupi :rolleyes: kupilem w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Jaka byś proponował alternatywę??i co byś powiedział o tym modelu??

Ja o tym modelu nie mam wiele do powiedzenia ponieważ miałem mało styczności z tym ciągnikiem ale z opowiadań Karola wynika że jest to udany model jak na tamte czasy :rolleyes:

Osobiście słyszałem o tych ciągnikach "prawie" same superlatywy :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Jaki sprzęt polecacie do traktora o mocy 100km

Pługi 4*45 (masz rację Karol, że ten będzie odpowiedniejszy) ;)

Agregat 4,20

Talerzówkę 3,50 +/-

Rozrzutnik obornika 8-10 t

...

Zależy czym Twoje gospodarstwo się zajmuje ?


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

zajmje sie produkcja mleka ale wiekszosc zajmuja pola a ne laki :P i raczej chodzi mi o sprzet na pola plugi agregaty uprawowo siewne itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

ten pług to troche za mały 4x45 spokojnie sobie poradzi a agregat polskich producentów nie polecam są to tandety ( z polskich maszym to tylko unia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Ja akurat mam agregat Bomet 3,60 to naprawdę nie narzekam ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

no to może akurat twój model jest udany ale ja mam opinie na temat polskich producentów bardzo liche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

no nareszcie dzisiaj przyjechal moj deutz ;) KAROL0905 jaki masz u siebie rozmiar opon z tylu?? i jeszcze mam pytanie jakido niego agregat uprawowo siewny chodzi mi o szerokos zwyklego i aktywnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Ja mam z tyłu 18.3 R/38 a z przodu 13.6R/28

a co do agregatu to z oboma 3m sobie poradzi ja osobiście mam uprawowy i myśle nad zmianą na uprawowo siewny 3m bierny , u mnie nie takie mocne ziemie

 

Wstaw pare fotek do galeri swego DEUTZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

KAROL0905 jak tylko zrbie zdjecia to wstawie a mam jeszcze takie pytanie jakie oleje i gdzie sie leje chodzi mi o to jakimi olejami powinno zalewac sie skrzynie biegow chydraulike itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

a więc tak do silnika leje TURDUS wlew jest z prawej strony przy pompie paliwowej ( albo gdzieś w tym rejonie nie pamiętam dokładnie)a oryginalny filtr olejowy kosztuje 50 zł ale znalazłem zamiennik z FILTRONU za 30 a to jego numer :oP 592 , a paliwowy: PP845/1

 

do skrzyni HIPOL wlew jest z prawej strony pod kabiną jest taki srebrna pokrywa i tam jest korek z miarką na klucz 19 mm tak na dole tej pokrywy

 

a do hydrauliki L-HL12 czy jakoś tak sprawdzę w garażu to ci napisze a wlew jest z tyłu po prawej stronie w zbiorniku nie lej do połowy bo ja mam 1/5 baku i jest dość

 

Nie stosuje oryginalnych oleli DEUTZa bo rozmawiałem z dobrym mechanikiem i on mi kazał lać takie

 

 

A ja mam do ciebie drobne pytanie

-Powiedz mi ile masz dźwigni hydrauliki 2 czy 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0
prosil bym o opinie o tym traktorku co o nim sadzicie jakie moce rozwijal itp

i jezeli mozna to jaki plug polecacie do ciagnika 100 km gleby klasy 4, 5 i 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

bo ja mam z tyłu jakieś wyjścia które nie działają na te 2 dźwignie a widzę ze jest dziura w obudowie i w instrukcji na zdjęciach są 3 i myślałem że ja mam urwaną ale widać nie Morze to przez to że mam TUZa z przodu i wyjścia też i morze te wyjścia są jakoś przekirowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

mam jeszcze pytanie czy poradzi sobie z agregatem 4.20 rozkladanym chydraulicznie z 3 walkami i posiadajacym 42 zeby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

a nienarzekam narazie chodzi w transporcie wiec jest ok zobaczymy jak podepne pod niego agregat i plugi :P

 

KAROL0905 a masz moze do swojego katalog albo instrukcje napraw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

Karol a nie wiesz może gdzie leje się olej do hydrauliki do dx85?? tu pisałeś coś o jakimś zbiorniku z tyłu z prawej strony. Gdzie on dokładnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

@samson olej do hydrauliki u mnie lej sie do metalowego prostokątnego zbirnika z tyłu ciągnika po lewej stronie na wysokości błotnika jest taki zbiornik z małym korkiem odkręcamym reką i tyle

 

EDIT

 

@samson pomyliło mi sie on jest po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

@karol a czy jest to możliwe że tego zbiorniczka nie ma? :D w poniedziałek byłem i się przyjżałem i go nie ma z tyłu po prawej stronie :) jest tam miejsce na jakiś zbiorniczek koło błotnika. Jest to możliwe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

mam jeszce pytanie do czego jest guzik ktory znajduje sie na gałce zmiany biegow sananim narysowane 3 litery L?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj