marius21

deutz 6.05 opinie na jego temat

Polecane posty

marius21    0

prosil bym o opinie o tym traktorku co o nim sadzicie jakie moce rozwijal itp

i jezeli mozna to jaki plug polecacie do ciagnika 120 km gleby klasy 4, 5 i 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Jaki plug polecacie do ciagnika 120 km gleby klasy 4, 5 i 6

No to jakieś 4*52 lub 5*40 pługi :rolleyes:

Coś w tych rozmiarach :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal16    1

ja mam 6.45 i jak narazie mam mieszane uczucia dosc drogie ma oleje i filtry rozdzielacz poszedł do naprawy :angry: nom ale plusy tych deutzów jest to ze mało mi pali w transporcie i w srednich pracach polowych .... no i to ze jest dosc zwrotny i wygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

musze sie pochwalic ze kupilem wlasnie takiego z 1990 roku ma 120 km i 3800 mth :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Muszę sie pochwalić ze kupiłem właśnie takiego z 1990 roku ma 120 km i 3800 mth :rolleyes:

A ile za takie cudeńko trzeba dać PLN?? :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

DF

wg tej strony Twoj nowy nabytek nie ma 120 tylko niecale 100 km, a przebieg 3800 mth w 17 letnim traktorze to wg mnie troche dziwne, choc przyznam ze mamy od nowosci mtz z 1993 roku i ma niecale 3000 mth....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

@marius21

 

Powinieneś sprecyzować czy interesuje cię DX czy Agrotron bo symbole mają takie same ale różnią się znacząco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Co do mocy to jest tak jak symbol pokazuje +/- 5km więc napewno nie ma 120km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

hmmm z a moca to ciekawe niby tak by sie zgadzalo ze powiniem miec ok 100km ale jak rozglaalem sie za tymi mdelami to wlasciciele mowili od 100 do 120

 

a czy byly jakies specjalne wersie tych modeli bo moj ma oznaczenie commander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

nie wiem czy byly jakies specjalne wersje ale moj wujek od 5 lat ma dx 6.05 z 1989 roku i musze powiedziec ze to bardzo fajna i szybka maszyna...

a dodatkowo super dzwiek wydaje z siebie ta wolnossaca 6 cylindrowa jednostka :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

mam ten ciągnik od 5 lat chodzi pięknie mój jest z 1987 i ma 98 km zwiny zwrotny szybki jak narazie bez awaryjny i ten dzwięk

ciągam nim:

- pług 4x45 kylingstad na 4,5,6 klasie ziemi jerdze z nim 12km na piasku a na 4 klasie to 10km a pali mi w orce ok 10l ropy na godzine zegarową (1ha w godzine zaorze)

-agregat 3,6 uprawowy ( spokojnie poradzi sobie z 4,2 lub 3m uprawowo siewny ) 12km/h ok 8l na godzine

- rozrzutnik 5t 2 osiowy

- klimere3,3

-2 przyczepy po 6t

- i pare wyciągan do roku ludzi jak mokra wiosna :rolleyes: :( :rolleyes: :(

 

jakby coś jeszcze to jestem do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
DF

Mamy od nowości mtz z 1993 roku i ma niecałe 3000 mth....

A ja myślę że wszystko jest możliwe. Mój MTZ którego właśnie sprzedałem z 1996 r miał 1500 mth :rolleyes:

A za to DF k100 z 2006 r ma już około 1300 mth :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@Olik

tylko sporo osob mowi ze w mtz motogodziny leca duzo wolniej niz w innych ciagnikach wiec moze dlatego mamy tak malz przebieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
@Olik

tylko sporo osob mowi ze w mtz motogodziny leca duzo wolniej niz w innych ciagnikach wiec moze dlatego mamy tak malz przebieg...

No oczywiście że tak jest, masz 100% rację ale tylko się tak śmieje że tu MTZ 12 lat i tylko 1500 mth a DF półtora roczny i ma 1300 :rolleyes: hehe

W MTZ stuknąć motogodzinę to trzeba z półtorej godziny jeździć a w DF dużo szybciej, nie powiem Ci dokładnie ile ale myślę że godzina zegarowa=roboczogodzina


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

w mtz 80 po calym dniu chodzenia na wolnych obrotach w trakcie zbierania kamieni wpadaja 2 mth i gdybym tego nie widzial to nigdy bym nie uwierzyl w takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
W mtz 80 po całym dniu chodzenia na wolnych obrotach w trakcie zbierania kamieni wpadają 2 mth i gdybym tego nie widział to nigdy bym nie uwierzył w takie rzeczy

E...e...hehe no to rzeczywiście mało :rolleyes:

Ja akurat MTZ nie robię żadnej roboty na niskich obrotach no kiedyś tylko ujeżdżałem kukurydzę więc nigdy nie zauważyłem tak naprawdę jak w nim śmigają mth.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

KAROL0905 dzieki za swoj poprzedni post bedzie mi bardzo pomocny w zakupie maszyn do mojego deutza :rolleyes: wlasnie o tkie wypowiedzi mi chodzi :( a ty w swoim te przednie lampy sam montowaes czy juz takie byly bo chyba powinny byc okragle ale z tymi to lepiej wyglada :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Karol nie chcący dwa razy dodałeś ten sam post...:rolleyes:

 

A co do tematu to mam pytanko...Chcesz kupić ciągnik tak? To bierzesz tylko pod u wagę tego Deutz-a czy masz jakąś alternatywę? :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

nie wie co sie stało wyskoczył błąd i zrobiłem anuluj i nagle patrze a tu 2 te same posty :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

tak olik chce kupic taki traktor a wlasciwie to juz go kupilem tylko go jeszcze nie mam :angry: a jaka bys proponowal alternatywe??i co bys powiedzial o tym modelu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj